Robben heeft wel even aan stoppen gedacht
EMMEN (ANP) - Arjen Robben heeft de afgelopen tijd wel aan stoppen gedacht. Dat zei de aanvaller van FC Groningen rond het bekerduel met FC Emmen bij FoxSports. De voormalig international, die begin dit seizoen na een jaar afwezigheid zijn rentree maakte, kwam tot nu toe door blessures nauwelijks aan voetballen toe.
"De energie was wel even weg", aldus Robben. "Dan schiet stoppen wel door je hoofd. Maar een stemmetje in mijn hoofd heeft me daarvan weerhouden. Ik ben sportman en wil zo graag nog spelen voor de club. Maar natuurlijk is het wel frustrerend allemaal."
Helemaal onverwacht komt de tegenslag nou ook weer niet, vervolgde Robben. "Ik wist dat het moeilijk zou worden. Ik ben natuurlijk niet meer de jongste en heb in mijn loopbaan altijd veel met blessures te maken gehad."
Anderhalf jaar geleden sloot Robben aanvankelijk zijn loopbaan af bij Bayern München. Een jaar later besloot hij het bij FC Groningen weer te gaan proberen. "Ik voelde me heel fit. En eigenlijk voel ik me dat gek genoeg nog steeds."
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.
7 uur geledenGENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Marcos Llorente stelt zich niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Spanje. Dat maakte de 31-jarige verdediger van Atlético Madrid, die anderhalve maand geleden met zijn land de wereldtitel won, op Instagram bekend.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft Gabriel Martinelli verkocht aan de Saudische voetbalclub Al-Hilal. De Engelse landskampioen krijgt volgens Engelse media bijna 70 miljoen euro voor de Braziliaanse buitenspeler, die bij zijn nieuwe werkgever onder andere ploeggenoot wordt van Oranje-international Crysencio Summerville. Arsenal ontving nog niet eerder zoveel geld voor een speler.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Zidane Iqbal. De 23-jarige Irakese middenvelder, die in juni met zijn land meedeed aan het wereldkampioenschap, stapt over naar de Schotse club Dundee United FC.
11 uur geleden