Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Robben heeft wel even aan stoppen gedacht

Robben heeft wel even aan stoppen gedacht

EMMEN (ANP) - Arjen Robben heeft de afgelopen tijd wel aan stoppen gedacht. Dat zei de aanvaller van FC Groningen rond het bekerduel met FC Emmen bij FoxSports. De voormalig international, die begin dit seizoen na een jaar afwezigheid zijn rentree maakte, kwam tot nu toe door blessures nauwelijks aan voetballen toe.

"De energie was wel even weg", aldus Robben. "Dan schiet stoppen wel door je hoofd. Maar een stemmetje in mijn hoofd heeft me daarvan weerhouden. Ik ben sportman en wil zo graag nog spelen voor de club. Maar natuurlijk is het wel frustrerend allemaal."

Helemaal onverwacht komt de tegenslag nou ook weer niet, vervolgde Robben. "Ik wist dat het moeilijk zou worden. Ik ben natuurlijk niet meer de jongste en heb in mijn loopbaan altijd veel met blessures te maken gehad."

Anderhalf jaar geleden sloot Robben aanvankelijk zijn loopbaan af bij Bayern München. Een jaar later besloot hij het bij FC Groningen weer te gaan proberen. "Ik voelde me heel fit. En eigenlijk voel ik me dat gek genoeg nog steeds."

Meer uit Voetbal

Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

2 minuten geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

27 minuten geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

45 minuten geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

1 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

1 uur geleden
Kroatië met PSV'er Perisic en Ajacied Sutalo naar WK

ZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.

2 uur geleden
Kaapverdië met zes in Nederland geboren spelers naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.

2 uur geleden