Rob Stenders neemt met discoavond afscheid van Radio 2
HILVERSUM (ANP) - Rob Stenders heeft zijn laatste uren op NPO Radio 2 achter de rug. Vrijdagavond mocht de dj, die overstapt naar Radio Veronica, de Disco Marathon afsluiten in zijn programma One Night Stenders.
Stenders kreeg gezelschap van onder anderen zijn vaste sidekick Caroline Brouwer en Radio 10-dj Gerard Ekdom. Hij hield het simpel tijdens zijn laatste seconden: "Dag allemaal", riep hij naar zijn luisteraars.
Een uitgebreider afscheid nam Stenders donderdagmiddag al toen hij zijn laatste Platenbonanza maakte. Die sloot hij af met een benefietconcert van Danny Vera voor de ernstige zieke Vera uit Oekraïne. "Dank luisteraars voor de poen en de ongelooflijke hoeveelheid mooie suggesties en inspiratie", zei Stenders na zijn laatste middagshow. "Zonder de mensen hadden we niet deze show kunnen maken. Het was een eer."
Dinsdag werd bekend dat Stenders, sinds 2015 te horen op NPO Radio 2, overstapt naar Veronica. Daar gaat de dj de Bonanza presenteren en wordt hij zenderbaas.
Meer uit Binnenland
GRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - De meeste binnensportlocaties in Tilburg zijn zaterdag weer open, meldt de gemeente. Veel sportlocaties waren sinds donderdag uit voorzorg dicht, omdat er veel ijs en sneeuw op de daken lag. Alleen de Ireen Wüst IJsbaan en Zwembad Reeshof blijven zaterdag gesloten. Die gaan zondag weer open.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - In het noorden van het land zijn er zaterdagochtend problemen op het spoor, is te zien op de website van NS. Door wisselstoringen en defecte treinen is op meerdere trajecten in Groningen en Friesland sprake van vertragingen of uitval van treinen.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De N33 en N46 in Groningen zijn ook zaterdagochtend nog dicht als gevolg van het winterse weer. Volgens Rijkswaterstaat gaat de N46 rond het middaguur weer open. Wanneer de N33 weer open kan, is nog onduidelijk. Volgens de dienst zijn meerdere automobilisten daar door de afzetting gereden. "Enkelen hiervan hebben zichzelf vastgereden, wat de gladheidsbestrijding ook weer lastiger maakt."
14 uur geleden