Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk wint degradatieduel en vergroot zorgen Vitesse

RKC Waalwijk wint degradatieduel en vergroot zorgen Vitesse

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft in de spannende strijd tegen degradatie een bevrijdende zege geboekt op directe concurrent Vitesse: 3-1. Dankzij doelpunten van David Min, Reuven Niemeijer en Michiel Kramer hebben de Brabanders nu 5 punten voorsprong op de Arnhemmers, die op een directe degradatieplek staan en de zorgen zien toenemen. Bij een zege had Vitesse RKC 'onder de streep' gedrukt.

Vitesse begon waarschijnlijk met een beter gevoel aan deze wedstrijd. Uit de laatste drie wedstrijden haalde de ploeg 4 punten. RKC verloor de afgelopen drie duels.

De eerste kansjes waren voor RKC'er Min, die Kramer weer tot een rol als invaller veroordeelde. Na een klein half uur liet Min zien dat ook hij goed kan koppen. Nadat Julian Lelieveld alle tijd had gekregen om een goede voorzet af te leveren, knikte de spits de bal in de verre hoek.

Gelijkmaker

Vitesse begon sterk aan de tweede helft en beloonde dat in de 56e minuut met de gelijkmaker van de Amerikaan Paxten Aaronson. Na een fraaie boogbal van de Pool Kacper Kozlowski nam Aaronson de bal goed mee en rondde af.

Een kwartier later kwam de thuisploeg via Niemeijer weer op voorsprong. Dit keer zag het verdedigen van Ramon Hendriks er niet goed uit. In de laatste minuut maakte Kramer nog de 3-1.

RKC staat na 25 van de 34 duels zestiende met 21 punten. Vitesse heeft 16 punten, FC Volendam staat laatste met 13 punten.

Meer uit Voetbal

Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

4 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

4 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

4 uur geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

4 uur geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

4 uur geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

6 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

7 uur geleden