Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk volgende week zonder supporters naar Ajax

RKC Waalwijk volgende week zonder supporters naar Ajax

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk neemt volgende week zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. De Brabantse club heeft dat besloten na slechte ervaringen in Amsterdam de laatste jaren.

"Na uitvoerig overleg met zowel de stewardorganisatie als de supportersvereniging is gebleken dat er, onder zowel stewards als een grote groep supporters, geen draagvlak is om af te reizen naar Amsterdam", meldt RKC. "Dit vanwege vervelende ervaringen in voorgaande seizoenen. De club heeft besloten dit standpunt te respecteren en zal daarom geen kaarten afnemen voor de betreffende wedstrijd."

"Vanuit Ajax vinden we dit erg jammer", laat een woordvoerder namens de club uit Amsterdam weten. "We zijn verrast dat supporters van RKC hebben besloten de wedstrijd te boycotten. We herkennen ons ook niet in de door RKC aangedragen punten."

Volgens Ajax heeft RKC nooit laten weten dat het slechte ervaringen heeft gehad met uitduels in de Johan Cruijff ArenA. "Daardoor heeft er ook geen evaluatie plaatsgevonden", meldt de woordvoerder. "Feit is wel dat er vorig jaar in de ArenA is opgetreden tegen supporters van RKC die antisemitische spreekkoren scandeerden en aanhangers van hen die vanuit het bezoekersvak bier gooiden naar naastgelegen vakken. Wij staan open voor gesprekken over de ontvangst van bezoekers uit Waalwijk bij toekomstige wedstrijden in Amsterdam."

Meer uit Voetbal

Vinícius Júnior en Vázquez uitgeschakeld bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.

1 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van middenvelder Janosek

BREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.

3 uur geleden
Ancelotti nieuwe bondscoach Braziliaanse voetballers

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.

5 uur geleden
Higler videoscheidsrechter bij finale Champions League

NYON (ANP) - Dennis Higler is door de UEFA aangesteld als videoscheidsrechter voor de Champions League-finale tussen Internazionale en Paris Saint-Germain op zaterdag 31 mei. Pol van Boekel assisteert hem, meldt de UEFA.

6 uur geleden
Klaassen, Paixão , Saibari, Steijn of Taylor Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Davy Klaassen (Ajax), Igor Paixão (Feyenoord), Ismael Saibari (PSV), Sem Steijn (FC Twente) en Kenneth Taylor (Ajax) zijn genomineerd voor de prijs van beste voetballer van dit seizoen in de Eredivisie. Dat meldt de Eredivisie CV.

6 uur geleden
Sc Heerenveen twee duels zonder geschorste Sebaoui

ZEIST (ANP) - Sc Heerenveen kan de laatste twee competitiewedstrijden niet beschikken over Ilias Sebaoui. De middenvelder is door de KNVB voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geschorst voor de rode kaart die hij zaterdag kreeg in de ontmoeting met RKC Waalwijk voor een charge op Faissal Al Mazyani.

7 uur geleden
Napoli verspeelt punten tegen Genoa en leidt nog met 1 punt

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de Italiaanse titel punten verspeeld tegen Genoa. De ploeg van coach Antonio Conte bleef in het eigen Stadio Diego Armando Maradona in Napels steken op een gelijkspel: 2-2.

22 uur geleden