Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk troeft strijdend PEC af in Zwolle

RKC Waalwijk troeft strijdend PEC af in Zwolle

ZWOLLE (ANP) - RKC Waalwijk heeft na drie nederlagen eindelijk weer eens gewonnen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk Fraser won de uitwedstrijd bij PEC Zwolle met 2-1. De Waalwijkers klommen dankzij de behaalde 3 punten naar de dertiende plaats. PEC zakte naar de tiende plek.

Zwolle opende sterk en kreeg al snel een kans, maar keeper Etienne Vaessen reageerde alert op het schot van Younes Namli. Toch viel de eerste goal aan de andere kant. Bij een aanval over rechts gaf Denilho Cleonise de bal voor op Filipo Stevanovic, die netjes intikte en RKC op voorsprong zette.

PEC ging vervolgens op zoek naar de gelijkmaker. Nadat een doelpunt van Sam Kersten werd afgekeurd wegens buitenspel, was het na een half uur raak voor de thuisploeg. De bal rolde na een hoekschop voor de voeten van Davy van den Berg, die hard uithaalde voor de 1-1. De middenvelder maakte er kort daarna bijna 2-1 van, maar hij schoot net naast.

In de tweede helft sloeg RKC al na vijf minuten toe. Een aanval van RKC leek te worden afgeslagen, maar de bal belandde bij Chris Lokesa, die met een geplaatst schot keeper Jasper Schendelaar verschalkte. PEC slaagde er ondanks verwoede pogingen niet in de nederlaag te voorkomen. Vaessen redde in de slotminuut twee inzetten.

Meer uit Voetbal

Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

7 minuten geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

6 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

6 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

8 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

15 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden