RKC Waalwijk houdt onderin ADO Den Haag op afstand
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag wacht dit seizoen nog altijd op de eerste competitiezege op eigen veld. Ook het duel met RKC Waalwijk leverde geen driepunter op: 0-0. Daardoor blijven de degradatiezorgen onverminderd groot bij ADO, ook al door de verrassende winst van hekkensluiter FC Emmen bij FC Utrecht (0-1).
Trainer Ruud Brood boekte in januari in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk zijn eerste competitiezege met ADO (0-1). Daarna bleven overwinningen uit. Ook in het thuisduel met RKC toonde de Haagse ploeg te weinig daad- en stootkracht. De Waalwijkers waren al evenmin op dreef. De Brabantse ploeg is niettemin nu alweer vijf duels op rij ongeslagen, waardoor de afstand tot de degradatiestreep nog behoorlijk groot is (8 punten).
ADO begon nog wel goed aan de wedstrijd. Al in de 4e minuut schoot vleugelspits Ricardo Kishna de bal hard tegen de onderkant van de lat. Daarna was Bobby Adekanye twee keer dicht bij 1-0. Het onrustige en slordige RKC kwam de beginfase ongeschonden door en nam daarna het initiatief over. Thijs Oosting scoorde met een mooi boogballetje, maar de arbitrage keurde zijn treffer af wegens buitenspel.
Na de rust was machteloosheid troef aan beide kanten. Michiel Kramer liet namens ADO de beste kans liggen. In riante positie kopte hij de bal voorlangs.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
35 minuten geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
1 dag geleden