Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk en PEC Zwolle winterstop in met gelijkspel

RKC Waalwijk en PEC Zwolle winterstop in met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk en PEC Zwolle zijn weinig opgeschoten met een gelijkspel: 1-1. De Waalwijkers gaan de winterstop in als voorlaatste in de stand met 7 punten uit zeventien wedstrijden. De Zwollenaren staan dertiende met 17 punten. RKC wacht nog altijd op zijn tweede zege in dit seizoen. Voor PEC was het de zestiende uitwedstrijd zonder zege.

Bij RKC stond onverwacht Joey Kesting op doel. Hij verving Jeroen Houwen, die in de warming-up geblesseerd was geraakt. De thuisploeg begon goed aan de wedstrijd en kwam na tien minuten al op 1-0. De Poolse spits Oskar Zawada kopte de bal raak uit een corner van Mohamed Ihattaren.

PEC kwam geleidelijk wat meer in de wedstrijd en tegen het einde van de eerste helft maakten de bezoekers gelijk. Godfried Roemeratoe duwde de doorgebroken Filip Krastev omver in het strafschopgebied. Dylan Vente benutte de penalty: 1-1.

In de tweede helft trok RKC meer ten aanval, met kansen als gevolg. Zawada was dicht bij zijn tweede goal, maar de spits in vorm kreeg de bal er niet in. Keeper Jasper Schendelaar van PEC greep goed in bij een hard schot op doel van Kevin Felida. PEC dacht in de laatste minuut de winnende goal binnen te hebben, maar de fraaie goal van Nick Fichtinger werd afgekeurd om buitenspel van Krastev.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

44 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

2 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

19 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

19 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden