Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk en NAC Breda wisselen spitsen uit

RKC Waalwijk en NAC Breda wisselen spitsen uit

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk en NAC Breda hebben overeenstemming bereikt over de transfers van Finn Stokkers en Mario Bilate. Beide spitsen wisselen per direct van club. In Waalwijk tekent de 24-jarige Stokkers een contract tot medio 2022. De 29-jarige Bilate is door NAC eveneens voor twee jaar vastgelegd.

"Op het moment dat NAC Breda zijn concrete interesse toonde voor Bilate, hebben wij van de gelegenheid gebruikt gemaakt om tegelijkertijd Stokkers over te nemen. Met Stokkers halen we een speler in huis die dichter bij de eigenschappen van een spits komt zoals wij binnen RKC nastreven", aldus algemeen directeur Frank van Mosselveld. Stokkers scoorde afgelopen seizoen acht keer voor NAC.

Bilate was afgelopen seizoen nog de aanvoerder bij RKC. Trainer Maurice Steijn van NAC verwelkomt de spits, die ook nog een tijdje voor Dundee United speelde. "Met Mario halen we een ander type spits in huis. Een balvaste, sterke spits. Hier waren we al enige tijd naar op zoek."

Meer uit Voetbal

Van Persie staat voor 'moeilijke puzzel' tegen Real Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord treedt donderdagavond tegen Real Betis aan zonder de geblesseerden Anel Ahmedhodzic, Tsuyoshi Watanabe, Sem Steijn en Ayase Ueda. Dat heeft coach Robin van Persie in een persconferentie laten weten. De Rotterdammers staan op de 26e plaats in de competitiefase van de Europa League. Feyenoord moet winnen om door te kunnen gaan.

23 minuten geleden
Til start tegen Bayern in basis PSV, Salah-Eddine op de bank

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til is op tijd fit om woensdag vanaf het begin mee te doen in de beslissende thuiswedstrijd tegen Bayern München in de Champions League. De aanvallende middenvelder, die opnieuw als spits gaat spelen, viel vorige week bij Newcastle United uit met een blessure en deed zaterdag niet mee tegen NAC Breda.

36 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh, Sutalo en Wijndal tegen Olympiakos

AMSTERDAM (ANP) - Oscar Gloukh begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League. De Israëliër krijgt de voorkeur boven Rayane Bounida, die zaterdag twee doelpunten voorbereidde tegen FC Volendam (2-0).

37 minuten geleden
Wereldvoetbalbond FIFA ziet records bij internationale transfers

ZÜRICH (ANP) - In 2025 is er met 86.158 internationale voetbaltransfers een nieuw record gevestigd. Dat staat in het Global Transfer Report dat wereldvoetbalbond FIFA woensdag publiceerde. Het gaat om internationale transfers in het mannen- en vrouwenprofvoetbal en om transfers bij de amateurs.

5 uur geleden
Ajax-doelman Pasveer dicht bij terugkeer naar Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."

10 uur geleden
Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

23 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

1 dag geleden