Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk boekt tegen Almere City FC eerste zege in Eredivisie

RKC Waalwijk boekt tegen Almere City FC eerste zege in Eredivisie

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Henk Fraser rekende in de mist in Brabant af met Almere City FC, dat op de voorlaatste plaats staat. Hekkensluiter RKC heeft na elf speelronden 4 punten en Almere City staat op 6 punten.

RKC, dat woensdag in het bekertoernooi Vitesse met 3-1 versloeg, had voor eigen publiek de overhand. Een gevaarlijke voorzet van Silvester van der Water viel in de 25e minuut bij de tweede paal bijna binnen. Kort voor rust was het alsnog raak voor de Waalwijkers. Na balverlies van de Griek Vasilios Zagaritis draaide Richard van der Venne op de rand van het zestienmetergebied naar binnen en schoot via de binnenkant van de paal raak (1-0).

De tweede treffer viel na een klein uur spelen. Van der Water trof doel met een mooie volley, op aangeven van invaller Denilho Cleonise. Van 2015 tot 2018 voetbalde Van der Water bij Almere City FC.

RKC speelt zaterdag opnieuw een thuiswedstrijd, dan tegen NEC. Almere, dat woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys (3-0), ontvangt een dag later Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

5 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

5 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

6 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

8 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

8 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

10 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

10 uur geleden