Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk boekt tegen Almere City FC eerste zege in Eredivisie

RKC Waalwijk boekt tegen Almere City FC eerste zege in Eredivisie

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Henk Fraser rekende in de mist in Brabant af met Almere City FC, dat op de voorlaatste plaats staat. Hekkensluiter RKC heeft na elf speelronden 4 punten en Almere City staat op 6 punten.

RKC, dat woensdag in het bekertoernooi Vitesse met 3-1 versloeg, had voor eigen publiek de overhand. Een gevaarlijke voorzet van Silvester van der Water viel in de 25e minuut bij de tweede paal bijna binnen. Kort voor rust was het alsnog raak voor de Waalwijkers. Na balverlies van de Griek Vasilios Zagaritis draaide Richard van der Venne op de rand van het zestienmetergebied naar binnen en schoot via de binnenkant van de paal raak (1-0).

De tweede treffer viel na een klein uur spelen. Van der Water trof doel met een mooie volley, op aangeven van invaller Denilho Cleonise. Van 2015 tot 2018 voetbalde Van der Water bij Almere City FC.

RKC speelt zaterdag opnieuw een thuiswedstrijd, dan tegen NEC. Almere, dat woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker werd uitgeschakeld door Quick Boys (3-0), ontvangt een dag later Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden