Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC Waalwijk blijft in Eredivisie na zege op Heracles

RKC Waalwijk blijft in Eredivisie na zege op Heracles

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft zich met de zege op Heracles Almelo verzekerd van een volgend seizoen in de Eredivisie. De ploeg van coach Joseph Oosting won met 2-0 en komt daardoor op 35 punten. Daarmee passeren de Waalwijkers Heracles, dat 34 punten heeft.

Omdat Sparta, dat won van PEC Zwolle, de laatste wedstrijd tegen Heracles speelt, eindigt een van de twee ploegen altijd onder RKC. PEC Zwolle is gedegradeerd en Willem II eindigt ook zeker onder RKC.

Sinan Bakis kreeg een goede kans op de openingstreffer voor Heracles, maar zijn kopbal werd van de lijn gered. Michel Kramer scoorde wel aan de andere kant. Op aangeven van Finn Stokkers tikte de spits de 1-0 binnen. Het is de elfde competitietreffer voor Kramer dit seizoen. Heracles-doelman Koen Bucker redde daarna nog op een volgende poging van Kramer.

Melle Meulensteen verzuimde de marge aan het begin van de tweede helft te verdubbelen. Zijn kopbal ging voorlangs. Ook Yassin Oukili kon de tweede treffer van RKC niet maken. Richard van der Venne deed dat wel. Op aangeven van Kramer tilde hij met een lob de bal over doelman Bucker heen.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

1 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

1 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

2 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

3 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

3 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

4 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

5 uur geleden