RKC Waalwijk bindt Mulder, Quasten en Grim voor nog een jaar
WAALWIJK (ANP) - Eredivisieclub RKC Waalwijk heeft de contracten van drie spelers met een jaar verlengd. Het gaat om Hans Mulder, Paul Quasten en Mike Grim.
Mulder (33) begint na de zomerstop aan zijn tiende seizoen als speler van de Brabantse club. De ervaren middenvelder was tot dusver in 221 wedstrijden actief voor RKC. Verdediger Quasten (35) staat sinds 2017 onder contract in Waalwijk. Reservedoelman Grim (23) maakte begin vorig seizoen de overstap van IJsselmeervogels naar RKC.
"Hans Mulder en Paul Quasten zijn de afgelopen seizoenen uitgegroeid tot leiders in zowel de kleedkamer als op het veld en hebben hun sporen verdiend in het profvoetbal", laat algemeen directeur Frank van Mosselveld weten. "Mike Grim heeft in trainingen en wedstrijden van het tweede elftal laten zien een talentvolle doelman met potentie te zijn."
Mike Grim is de zoon van oud-doelman Fred Grim, de huidige trainer van RKC Waalwijk.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden