Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC verspeelt voorsprong en speelt gelijk tegen Excelsior

RKC verspeelt voorsprong en speelt gelijk tegen Excelsior

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is thuis niet verder gekomen dan een 2-2 gelijkspel tegen Excelsior. De thuisploeg leidde comfortabel met 2-0, maar die voorsprong ging verloren.

De eerste helft ging redelijk gelijk op. Beide ploegen creëerden kansen, maar het was RKC dat als eerste scoorde. Yassin Oukili schoot na twintig minuten raak op aangeven van Julian Lelieveld.

RKC bleef na de openingstreffer het initiatief houden. Dat resulteerde een kwartier na rust in de 2-0. Opnieuw was het Oukili die het doelpunt maakte, nu vanaf de rand van het strafschopgebied.

De verdubbelde voorsprong bleek toch niet genoeg. In de 74e minuut kwam Excelsior terug in de wedstrijd door een ongelukkige eigen goal van Dario van den Buijs. Daardoor kreeg Excelsior weer vertrouwen en dat leidde tien minuten voor tijd tot de gelijkmaker. Julian Baas maakte de 2-2 vanuit een vrije trap en zorgde zo voor de eindstand.

Door het gelijkspel staat Excelsior nu negende in de Eredivisie. RKC staat 13e.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

30 minuten geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

46 minuten geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

3 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

4 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

4 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

4 uur geleden