Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC verliest van Heracles ondanks vroege voorsprong

RKC verliest van Heracles ondanks vroege voorsprong

ALMELO (ANP) - RKC Waalwijk heeft de zege van vorige week op FC Utrecht geen vervolg kunnen geven. Bij Heracles Almelo verloor de hekkensluiter uit de eredivisie met 4-2, na een vroege voorsprong van 2-0.

RKC blijft door de nederlaag laatste met 15 punten, vier minder dan ADO Den Haag. Fortuna Sittard staat zestiende, de plek die aan het einde van de competitie het spelen van nacompetitie betekent, en heeft elf punten meer dan RKC. Heracles heeft 36 punten.

Heracles kreeg in de zesde minuut al een kans op de openingstreffer vanaf 11 meter. Topscorer Cyriel Dessers miste de strafschop echter. Clint Leemans benutte aan de andere kant wel een strafschop, nadat Dario van den Buijs hands had gemaakt. Heracles zette druk voor de gelijkmaker, maar Anas Tahiri schoot fraai de 2-0 binnen. Van den Buijs en Silvester van der Water zorgden er nog voor rust voor dat het weer gelijk werd (2-2).

Heracles had een veldoverwicht in de tweede helft en liep met snelle aanvallen uit naar 4-2. Eerst schoot Van der Water, die de voorkeur had gekregen boven Mohammed Osman, de 3-2 binnen. Delano Burgzorg maakte na ruim een uur de 4-2, nadat hij enkele minuten eerder voor open doel op de lat had geschoten.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

2 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

13 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

13 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

13 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

13 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

13 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

19 uur geleden