Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC verlaat laatste plaats dankzij thuiszege op Willem II

RKC verlaat laatste plaats dankzij thuiszege op Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de laatste plaats in de Eredivisie verlaten dankzij een thuiszege op provinciegenoot Willem II (2-0). Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor de ploeg van trainer Henk Fraser. Almere City FC, dat dit weekend niet in actie kwam, is met een achterstand van 1 punt op RKC de nieuwe hekkensluiter.

Mohamed Ihattaren stond met drie scherp getrapte hoekschoppen halverwege de eerste helft aan de basis van de openingstreffer. De sinds september in Waalwijk actieve middenvelder (22) was met zijn eerste twee pogingen bijna zelf trefzeker. Bij zijn derde achtereenvolgende trap viel de bal via Willem II-verdediger Tommy St. Jago alsnog in het doel. Ihattaren toonde met slim doordachte passes ook in de rest van de wedstrijd zijn nog altijd aanwezige talent.

Direct na rust kwam RKC op een riantere 2-0-voorsprong. Willem II-keeper Thomas Didillon had geen antwoord op het afstandsschot van RKC-middenvelder Tim van de Loo in de korte hoek. Zo boekten de Waalwijkers verdiend hun eerste Eredivisie-zege sinds begin november in het thuisduel met Almere City.

Meer uit Sport

Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

2 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

5 uur geleden
Minnesota Lynx beëindigt contract Nederlandse basketbalster Hof

MINNEAPOLIS (ANP) - Het avontuur van de Nederlandse basketbalster Emese Hof bij Minnesota Lynx heeft maar kort geduurd. Een kleine maand nadat ze was vastgelegd door de club die uitkomt in de WNBA, de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie voor vrouwen, is haar contract alweer ontbonden. Dat staat op de site van Minnesota Lynx.

7 uur geleden
Wereldkampioen Littler wint Premier League Darts na thriller

LONDEN (ANP) - Luke Littler heeft voor de tweede keer de Premier League of Darts gewonnen. De 19-jarige Engelse wereldkampioen versloeg in een finale van hoog niveau zijn landgenoot Luke Humphries met 11-10 in legs.

17 uur geleden
Tennisser Shelton strandt in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.

18 uur geleden
Sabalenka naar derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.

20 uur geleden
Sinner na uitschakeling op Roland Garros: liep tegen een muur aan

PARIJS (ANP/AFP) - Jannik Sinner liep naar eigen zeggen tegen een muur aan tijdens zijn verloren partij in de tweede ronde van Roland Garros. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was bij de afwezigheid van de Spanjaard Carlos Alcaraz de grote favoriet voor de titel, maar ging in de hitte in Parijs tot ieders verbazing in vijf sets onderuit tegen de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo, de mondiale nummer 56.

22 uur geleden