Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC neemt afscheid van Bel Hassani, Mulder beëindigt loopbaan

RKC neemt afscheid van Bel Hassani, Mulder beëindigt loopbaan

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk neemt na dit seizoen afscheid van Iliass Bel Hassani. Het aflopende contract van de aanvallend ingestelde middenvelder wordt niet verlengd, meldt de nummer 8 van de Eredivisie.

De 30-jarige Bel Hassani werd in 2021 vastgelegd door RKC en speelde sindsdien veertig competitiewedstrijden voor de Waalwijkers. Hij heeft dit seizoen vijf keer gescoord. Bel Hassani kwam in Nederland ook uit voor onder meer Heracles Almelo en AZ.

Hans Mulder beëindigt na dit seizoen zijn voetballoopbaan. De 35-jarige verdediger doet dat na een dienstverband van in totaal maar liefst elf seizoenen bij RKC. Mulder kwam tot op heden in 246 officiële wedstrijden uit voor de Waalwijkers. Dit seizoen speelde hij pas één duel in de Eredivisie; in de met 1-0 verloren uitwedstrijd tegen PSV mocht hij vlak voor tijd invallen.

David Min

Mulder speelde in Nederland ook voor Willem II en NEC en kwam tussen 2014 en 2017 uit voor clubs in Spanje, Noorwegen en India.

RKC maakte tevens bekend dat David Min volgend jaar wel in Waalwijk speelt. De optie in het contract van de 23-jarige aanvaller is gelicht. Min wordt momenteel verhuurd aan eerstedivisionist Telstar.

Meer uit Voetbal

Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

12 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

12 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

12 uur geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

13 uur geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

13 uur geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

14 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

15 uur geleden