RKC neemt afscheid van Bel Hassani, Mulder beëindigt loopbaan
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk neemt na dit seizoen afscheid van Iliass Bel Hassani. Het aflopende contract van de aanvallend ingestelde middenvelder wordt niet verlengd, meldt de nummer 8 van de Eredivisie.
De 30-jarige Bel Hassani werd in 2021 vastgelegd door RKC en speelde sindsdien veertig competitiewedstrijden voor de Waalwijkers. Hij heeft dit seizoen vijf keer gescoord. Bel Hassani kwam in Nederland ook uit voor onder meer Heracles Almelo en AZ.
Hans Mulder beëindigt na dit seizoen zijn voetballoopbaan. De 35-jarige verdediger doet dat na een dienstverband van in totaal maar liefst elf seizoenen bij RKC. Mulder kwam tot op heden in 246 officiële wedstrijden uit voor de Waalwijkers. Dit seizoen speelde hij pas één duel in de Eredivisie; in de met 1-0 verloren uitwedstrijd tegen PSV mocht hij vlak voor tijd invallen.
David Min
Mulder speelde in Nederland ook voor Willem II en NEC en kwam tussen 2014 en 2017 uit voor clubs in Spanje, Noorwegen en India.
RKC maakte tevens bekend dat David Min volgend jaar wel in Waalwijk speelt. De optie in het contract van de 23-jarige aanvaller is gelicht. Min wordt momenteel verhuurd aan eerstedivisionist Telstar.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
4 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
23 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
1 dag geleden