RKC luidt carnaval in met late zege op Fortuna Sittard
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft het carnavalsweekeinde ingeluid met een overwinning op Fortuna Sittard. De Waalwijkers, die in een speciaal carnavalsshirt speelden, kwamen kort na rust op achterstand door een doelpunt van Burak Yilmaz. In het laatste kwartier trok de thuisclub de wedstrijd echter naar zich toe via treffers van Michiel Kramer, invaller Julen Lobete en Florian Jozefzoon: 3-1. Mats Seuntjens, die eind vorig jaar Fortuna verruilde voor RKC, speelde een grote rol bij die laatste twee treffers.
Trainer Julio Velázquez van de Limburgse club zag het allemaal met afgrijzen aan vanaf de tribune. De Spanjaard was kort na de openingstreffer van Yilmaz weggestuurd door scheidsrechter Bas Nijhuis, die binnen een paar seconden twee gele kaarten gaf aan Velázquez vanwege aanhoudend commentaar.
RKC nam door de zege 3 punten afstand van Fortuna. De Waalwijkers staan met 29 punten voorlopig op de achtste plaats, de Limburgers nemen met 26 punten de tiende plek in.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
42 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
14 uur geleden