RKC is aanvaller Sow nog steeds kwijt
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is aanvaller Sylla Sow kwijt. De selectie van trainer Fred Grim begon vorige week aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Sow ontbrak daarbij en ook maandag stond de Gelderlander niet op het veld.
"Zijn status is dat hij er niet is", zei de nieuwe technisch directeur Mo Allach bij FOX Sports. "In principe zou hij er moeten zijn. We proberen hier en daar wel contact te krijgen, maar dat is niet makkelijk. Ik hoop dat hij in de komende dagen wel komt."
De 24-jarige Sow maakte afgelopen seizoen vier doelpunten in twintig competitiewedstrijden voor de club die onderaan stond toen de eredivisie als gevolg van de coronacrisis werd afgebroken. De KNVB besloot geen promotie en degradatie toe te passen, waardoor RKC ondanks de uitzichtloze positie toch op het hoogste niveau mocht blijven. Sow zou in de belangstelling staan van enkele buitenlandse clubs. "Ik ben ontzettend benieuwd waarom hij er niet is. Als hij komt, gaan we eerst met elkaar om de tafel zitten om het over deze situatie te hebben."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
8 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
16 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
17 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
18 uur geleden