Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC is aanvaller Sow nog steeds kwijt

RKC is aanvaller Sow nog steeds kwijt

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is aanvaller Sylla Sow kwijt. De selectie van trainer Fred Grim begon vorige week aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Sow ontbrak daarbij en ook maandag stond de Gelderlander niet op het veld.

"Zijn status is dat hij er niet is", zei de nieuwe technisch directeur Mo Allach bij FOX Sports. "In principe zou hij er moeten zijn. We proberen hier en daar wel contact te krijgen, maar dat is niet makkelijk. Ik hoop dat hij in de komende dagen wel komt."

De 24-jarige Sow maakte afgelopen seizoen vier doelpunten in twintig competitiewedstrijden voor de club die onderaan stond toen de eredivisie als gevolg van de coronacrisis werd afgebroken. De KNVB besloot geen promotie en degradatie toe te passen, waardoor RKC ondanks de uitzichtloze positie toch op het hoogste niveau mocht blijven. Sow zou in de belangstelling staan van enkele buitenlandse clubs. "Ik ben ontzettend benieuwd waarom hij er niet is. Als hij komt, gaan we eerst met elkaar om de tafel zitten om het over deze situatie te hebben."

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

7 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

7 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

7 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

7 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

9 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

9 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

13 uur geleden