RKC haalt middenvelder Van der Venne terug naar Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - Richard van der Venne keert terug bij RKC Waalwijk. De 32-jarige middenvelder komt transfervrij over van het Zwitserse Sankt Gallen en tekent een contract tot de zomer van 2026.
Van der Venne speelde eerder tussen 2020 en 2022 voor RKC. Hij kwam 61 keer in actie voor de club en maakte negen doelpunten. Hij speelde daarna een seizoen bij Melbourne City, voordat hij vorig jaar naar Sankt Gallen verhuisde.
"Mijn avonturen in het buitenland waren voor mij en mijn gezin prachtig", zei Van der Venne op de site van de club. "Het was mooi om in een ander land actief te zijn en de cultuur te ontdekken. Met RKC Waalwijk is het contact altijd goed gebleven en voelt het als thuiskomen. Ik kijk er enorm naar uit de club te helpen aan nieuwe sportieve hoogtepunten."
RKC werd afgelopen seizoen vijftiende in de Eredivisie en ontsnapte ternauwernood aan degradatie uit de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
8 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
13 uur geleden