RKC en PEC Zwolle schieten weinig op met gelijkspel
WAALWIJK (ANP) - Het duel tussen RKC Waalwijk en PEC Zwolle heeft geen doelpunten opgeleverd (0-0). Dat was niet zo verwonderlijk, want beide ploegen schoten slechts eenmaal op doel in het povere duel.
RKC en PEC Zwolle schoten weinig op met het gelijkspel. De thuisploeg pakte na drie verloren competitiewedstrijden op rij weliswaar het eerst puntje in het nieuwe kalenderjaar, maar het verschil met ADO Den Haag is nog altijd 5 punten. ADO heeft bovendien een duel minder gespeeld dan de hekkensluiter van de eredivisie.
PEC Zwolle is in 2020 nog altijd ongeslagen, na eerdere gelijke spelen tegen FC Utrecht (3-3) en Willem II (0-0) en een nipte zege op FC Groningen (1-0). Toch heeft het elftal van trainer John Stegeman slechts één punt meer dan nummer zestien VVV-Venlo, dat op basis van de huidige klassering aan het einde van de competitie in de play-offs om promotie/degradatie moet uitkomen.
Zoals wel vaker dit seizoen deed RKC weinig onder voor de tegenstander. Voor rust verzuimden Emil Hansson en Richard van der Venne de thuisploeg op voorsprong te brengen. PEC Zwolle kreeg in de tweede helft de beste kans. Lennart Thy raakte de bal echter niet vol en schoot daardoor naast.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
15 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
17 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
19 uur geleden