Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en PEC Zwolle schieten weinig op met gelijkspel

RKC en PEC Zwolle schieten weinig op met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - Het duel tussen RKC Waalwijk en PEC Zwolle heeft geen doelpunten opgeleverd (0-0). Dat was niet zo verwonderlijk, want beide ploegen schoten slechts eenmaal op doel in het povere duel.

RKC en PEC Zwolle schoten weinig op met het gelijkspel. De thuisploeg pakte na drie verloren competitiewedstrijden op rij weliswaar het eerst puntje in het nieuwe kalenderjaar, maar het verschil met ADO Den Haag is nog altijd 5 punten. ADO heeft bovendien een duel minder gespeeld dan de hekkensluiter van de eredivisie.

PEC Zwolle is in 2020 nog altijd ongeslagen, na eerdere gelijke spelen tegen FC Utrecht (3-3) en Willem II (0-0) en een nipte zege op FC Groningen (1-0). Toch heeft het elftal van trainer John Stegeman slechts één punt meer dan nummer zestien VVV-Venlo, dat op basis van de huidige klassering aan het einde van de competitie in de play-offs om promotie/degradatie moet uitkomen.

Zoals wel vaker dit seizoen deed RKC weinig onder voor de tegenstander. Voor rust verzuimden Emil Hansson en Richard van der Venne de thuisploeg op voorsprong te brengen. PEC Zwolle kreeg in de tweede helft de beste kans. Lennart Thy raakte de bal echter niet vol en schoot daardoor naast.

Meer uit Voetbal

Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

1 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

1 uur geleden
Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

6 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

7 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

8 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

8 uur geleden