Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - Sc Heerenveen wacht dit jaar nog altijd op de eerste overwinning in de Eredivisie. De Friezen hadden in de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk de overhand, maar wisten ook weer niet heel veel kansen te creëren. Het bleef 0-0.

Heerenveen behaalde dit jaar uit acht competitieduels slechts 2 punten en heeft nog wel wat punten nodig om definitief weg te komen van de onderste plaatsen. De ploeg van interim-trainer Ole Tobiasen is nu elfde met 27 punten. RKC heeft 24 punten en staat daarmee op de veertiende plek.

Bij Heerenveen deed Joost van Aken voor het eerst mee sinds hij in februari door de club opnieuw werd vastgelegd. Eerder speelde de verdediger van 2013 tot 2017 voor Heerenveen.

Heerenveen beter na rust

In een tegenvallende eerste helft wisten beide ploegen nauwelijks voor gevaar te zorgen. RKC, dat zondag nog dichtbij een punt bij Ajax was (3-2), moest het initiatief aan Heerenveen laten.

Na rust begon Heerenveen ook beter. Schoten van Sydney van Hooijdonk en Anthony Musaba misten richting. Nick Bakker kreeg een minuut of twintig voor tijd wel een goede kans. Vanuit de draai schoot de verdediger de bal tegen de lat.

RKC ging er in blessuretijd nog bijna met de zege vandoor. Uit een hoekschop trof Juriën Gaari eveneens de lat.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verspeelt punten tegen IJsland in WK-kwalificatie

REYKJAVIK (ANP) - Frankrijk heeft in groep D van de WK-kwalificatie zijn eerste punten verspeeld. De formatie van bondscoach Didier Deschamps kwam in de uitwedstrijd tegen IJsland niet verder dan 2-2.

3 uur geleden
Kaapverdië met Rotterdamse spelers voor het eerst naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië heeft zich voor het eerst geplaatst voor het WK voetbal. Het elftal van de in Rotterdam geboren basisspelers Jamiro Monteiro en Dailon Livramento eindigde als groepswinnaar na een 3-0-zege in het laatste kwalificatieduel met Eswatini in Praia. Kaapverdië behaalde 23 punten uit tien wedstrijden, 4 punten meer dan nummer 2 Kameroen.

6 uur geleden
Recordinternational Spitse stopt bij het Nederlands vrouwenelftal

ZEIST (ANP) - Voetbalster Sherida Spitse stopt aan het eind van de maand als international. De 35-jarige recordinternational speelt haar laatste wedstrijd op 28 oktober tegen Canada in Nijmegen. Dat meldt de KNVB.

9 uur geleden
Kluivert bedankt fans Indonesië en voelt 'pijn en teleurstelling'

JAKARTA (ANP) - Bondscoach Patrick Kluivert heeft de fans van Indonesië bedankt voor hun massale steun in de WK-kwalificatie. Na nederlagen tegen Saudi-Arabië en Irak is het land uitgeschakeld.

9 uur geleden
Manschot leidt topper in Eredivisie tussen Ajax en AZ

ZEIST (ANP) - Jeroen Manschot is door de KNVB aangewezen om zaterdag de topper in de Eredivisie tussen Ajax en AZ te fluiten. Dat meldt de voetbalbond. Het duel tussen de nummers 3 en 4 van de ranglijst begint om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.

9 uur geleden
PEC Zwolle mag voor straf geen fans meenemen naar Heracles

ZEIST (ANP) - PEC Zwolle mag zondag 2 november geen supporters meenemen naar de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De KNVB bestraft de Eredivisieclub voor het afsteken van vuurwerk door fans van PEC in het uitduel met Telstar in augustus.

10 uur geleden
Neymar pas in beeld bij Ancelotti als hij weer volledig fit is

TOKIO (ANP/RTR) - Neymar mag nog altijd hopen op een terugkeer in de Braziliaanse voetbalselectie. De 33-jarige aanvaller komt pas in beeld bij bondscoach Carlo Ancelotti als hij weer volledig fit is. Dat zei de Italiaan op een persconferentie in Tokio, waar Brazilië dinsdag tegen Japan speelt.

11 uur geleden