Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - Sc Heerenveen wacht dit jaar nog altijd op de eerste overwinning in de Eredivisie. De Friezen hadden in de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk de overhand, maar wisten ook weer niet heel veel kansen te creëren. Het bleef 0-0.

Heerenveen behaalde dit jaar uit acht competitieduels slechts 2 punten en heeft nog wel wat punten nodig om definitief weg te komen van de onderste plaatsen. De ploeg van interim-trainer Ole Tobiasen is nu elfde met 27 punten. RKC heeft 24 punten en staat daarmee op de veertiende plek.

Bij Heerenveen deed Joost van Aken voor het eerst mee sinds hij in februari door de club opnieuw werd vastgelegd. Eerder speelde de verdediger van 2013 tot 2017 voor Heerenveen.

Heerenveen beter na rust

In een tegenvallende eerste helft wisten beide ploegen nauwelijks voor gevaar te zorgen. RKC, dat zondag nog dichtbij een punt bij Ajax was (3-2), moest het initiatief aan Heerenveen laten.

Na rust begon Heerenveen ook beter. Schoten van Sydney van Hooijdonk en Anthony Musaba misten richting. Nick Bakker kreeg een minuut of twintig voor tijd wel een goede kans. Vanuit de draai schoot de verdediger de bal tegen de lat.

RKC ging er in blessuretijd nog bijna met de zege vandoor. Uit een hoekschop trof Juriën Gaari eveneens de lat.

Meer uit Voetbal

Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

7 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

13 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

14 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

15 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

15 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

17 uur geleden
NAC haalt aanvaller Soumano uit Frankrijk

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.

17 uur geleden