Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - Sc Heerenveen wacht dit jaar nog altijd op de eerste overwinning in de Eredivisie. De Friezen hadden in de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk de overhand, maar wisten ook weer niet heel veel kansen te creëren. Het bleef 0-0.

Heerenveen behaalde dit jaar uit acht competitieduels slechts 2 punten en heeft nog wel wat punten nodig om definitief weg te komen van de onderste plaatsen. De ploeg van interim-trainer Ole Tobiasen is nu elfde met 27 punten. RKC heeft 24 punten en staat daarmee op de veertiende plek.

Bij Heerenveen deed Joost van Aken voor het eerst mee sinds hij in februari door de club opnieuw werd vastgelegd. Eerder speelde de verdediger van 2013 tot 2017 voor Heerenveen.

Heerenveen beter na rust

In een tegenvallende eerste helft wisten beide ploegen nauwelijks voor gevaar te zorgen. RKC, dat zondag nog dichtbij een punt bij Ajax was (3-2), moest het initiatief aan Heerenveen laten.

Na rust begon Heerenveen ook beter. Schoten van Sydney van Hooijdonk en Anthony Musaba misten richting. Nick Bakker kreeg een minuut of twintig voor tijd wel een goede kans. Vanuit de draai schoot de verdediger de bal tegen de lat.

RKC ging er in blessuretijd nog bijna met de zege vandoor. Uit een hoekschop trof Juriën Gaari eveneens de lat.

Meer uit Voetbal

Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

1 uur geleden
The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

7 uur geleden
FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

12 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

13 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

13 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

14 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

14 uur geleden