Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

RKC en Heerenveen schieten allebei weinig op met gelijkspel

WAALWIJK (ANP) - Sc Heerenveen wacht dit jaar nog altijd op de eerste overwinning in de Eredivisie. De Friezen hadden in de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk de overhand, maar wisten ook weer niet heel veel kansen te creëren. Het bleef 0-0.

Heerenveen behaalde dit jaar uit acht competitieduels slechts 2 punten en heeft nog wel wat punten nodig om definitief weg te komen van de onderste plaatsen. De ploeg van interim-trainer Ole Tobiasen is nu elfde met 27 punten. RKC heeft 24 punten en staat daarmee op de veertiende plek.

Bij Heerenveen deed Joost van Aken voor het eerst mee sinds hij in februari door de club opnieuw werd vastgelegd. Eerder speelde de verdediger van 2013 tot 2017 voor Heerenveen.

Heerenveen beter na rust

In een tegenvallende eerste helft wisten beide ploegen nauwelijks voor gevaar te zorgen. RKC, dat zondag nog dichtbij een punt bij Ajax was (3-2), moest het initiatief aan Heerenveen laten.

Na rust begon Heerenveen ook beter. Schoten van Sydney van Hooijdonk en Anthony Musaba misten richting. Nick Bakker kreeg een minuut of twintig voor tijd wel een goede kans. Vanuit de draai schoot de verdediger de bal tegen de lat.

RKC ging er in blessuretijd nog bijna met de zege vandoor. Uit een hoekschop trof Juriën Gaari eveneens de lat.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

11 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

12 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

12 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

13 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

14 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

15 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

1 dag geleden