Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC en Almere City komen niet tot scoren

RKC en Almere City komen niet tot scoren

WAALWIJK (ANP) - Het duel tussen RKC Waalwijk en Almere City is zonder winnaar geëindigd. Er werd niet gescoord in het Mandemakers Stadion: 0-0.

Trainer Henk Fraser van RKC probeerde in de slotfase met een paar offensieve wissels nog de overwinning te pakken, maar een doelpunt bleef uit. Ook Michiel Kramer, in de 81e minuut ingevallen voor David Min, wist het verschil niet te maken. De Waalwijkse formatie is na Vitesse de ploeg met de minste gemaakte doelpunten: 25. Vitesse scoorde pas 22 keer.

RKC heeft met nog zes wedstrijden te spelen 24 punten, slechts 2 meer dan Excelsior, dat op de zestiende plek staat. De nummer 16 moet aan het einde van het seizoen play-offs spelen om lijfsbehoud veilig te stellen.

RKC heeft dit seizoen pas zes keer gewonnen. Voor Almere City staat het aantal zeges op zeven. Almere is de ploeg die het vaakst gelijk heeft gespeeld: elf keer.

Voor RKC staat zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam op het programma. Die ploeg hield eerder op de dag Feyenoord op 0-0.

Meer uit Voetbal

Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

9 minuten geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

24 minuten geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

1 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

2 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

2 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

2 uur geleden