RKC en Almere City komen niet tot scoren
WAALWIJK (ANP) - Het duel tussen RKC Waalwijk en Almere City is zonder winnaar geëindigd. Er werd niet gescoord in het Mandemakers Stadion: 0-0.
Trainer Henk Fraser van RKC probeerde in de slotfase met een paar offensieve wissels nog de overwinning te pakken, maar een doelpunt bleef uit. Ook Michiel Kramer, in de 81e minuut ingevallen voor David Min, wist het verschil niet te maken. De Waalwijkse formatie is na Vitesse de ploeg met de minste gemaakte doelpunten: 25. Vitesse scoorde pas 22 keer.
RKC heeft met nog zes wedstrijden te spelen 24 punten, slechts 2 meer dan Excelsior, dat op de zestiende plek staat. De nummer 16 moet aan het einde van het seizoen play-offs spelen om lijfsbehoud veilig te stellen.
RKC heeft dit seizoen pas zes keer gewonnen. Voor Almere City staat het aantal zeges op zeven. Almere is de ploeg die het vaakst gelijk heeft gespeeld: elf keer.
Voor RKC staat zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam op het programma. Die ploeg hield eerder op de dag Feyenoord op 0-0.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
26 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
27 minuten geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
1 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.
7 uur geledenTUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.
7 uur geleden