RKC - Emmen eerder, streep door volledige speelronde vrouwen
ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijd tussen RKC Waalwijk en FC Emmen begint vrijdag om 18.45 uur in plaats van 20.00 uur. Het duel is op verzoek van de clubs vervroegd vanwege de te verwachte kou op de late avond, meldt de KNVB.
Alle wedstrijden in de eredivisie voor vrouwenteams zijn voor komend weekeinde afgelast. Het gaat om de ontmoetingen vv Alkmaar - PEC Zwolle, sc Heerenveen - ADO Den Haag en FC Twente - Excelsior van vrijdag en PSV - Ajax van zondag.
"Door de sneeuw en de vorst van de afgelopen dagen zijn de velden van de teams die uitkomen in de eredivisie voor vrouwen op dit moment onbespeelbaar. De afgelaste wedstrijden worden binnenkort opnieuw ingepland", aldus de voetbalbond.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden