Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC brengt Emmen weer dichter bij degradatie uit de Eredivisie

RKC brengt Emmen weer dichter bij degradatie uit de Eredivisie

WAALWIJK (ANP) - Ahmed Touba heeft RKC Waalwijk aan een zege op FC Emmen geholpen. De Belgische verdediger trof in de voorlaatste minuut van de reguliere speeltijd doel met een afstandsschot: 1-0.

Zo verstevigde RKC de 15e plaats van de Eredivisie, een positie die aan het einde van het seizoen goed is voor handhaving op het hoogste niveau. Voor Emmen kwam degradatie weer dichterbij. De ploeg blijft hekkensluiter, met 13 punten minder dan RKC. De ploeg van trainer Dick Lukkien wacht na 22 competitieduels nog altijd op de eerste zege van het seizoen.

RKC, spelend in een opmerkelijk carnavalsshirt met veel bonte kleuren, was vooral voor rust veel gevaarlijker dan Emmen. Thijs Oosting raakte de paal en zag even later ook hoe verdediger Miguel Araujo zijn inzet nog net voor de doellijn keerde. Ola John strafte bijna een blunder van zijn directe tegenstander Ricardo van Rhijn af. De loopbaan van beide voetballers is anders gelopen dan dat ze aanvankelijk voor ogen hadden. Ze speelden in 2013 nog samen met elkaar in het Nederlands elftal tijdens een oefenduel met Italië.

De eerste kans van Emmen liet tot de 48e minuut op zich wachten. Michael de Leeuw verscheen oog in oog met doelman Kostas Lamprou, maar hij schoot hard over. Het bleef voor de bezoekers bij die ene mogelijkheid. Melle Meulensteen en Richard van der Venne waren namens RKC nog dicht bij een treffer, voordat Touba wel doel trof.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

11 minuten geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

28 minuten geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

39 minuten geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

40 minuten geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

46 minuten geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

48 minuten geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

2 uur geleden