Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen Excelsior de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In het eigen Mandemakers Stadion won de ploeg van coach Joseph Oosting met 5-2 van de Rotterdammers.

RKC had drie keer gelijkgespeeld dit seizoen en alleen van Feyenoord verloren. Excelsior had twee keer gewonnen, maar ging daarna hard onderuit tegen PSV en FC Twente. De Waalwijkers kwamen thuis al snel op achterstand. Julian Baas, die in de 6e minuut in het veld kwam voor de geblesseerd geraakte Marouan Azarkan, opende de score. De thuisploeg kwam terug via Shawn Adewoye, maar de Rotterdammers gingen de rust in met 1-2. Redouan El Yaakoubi kopte de tweede treffer voor Excelsior binnen.

In de tweede helft zorgde Pelle Clement al snel voor de gelijkmaker. Thierry Lutonda bracht de thuisploeg in de 60e minuut zelfs op voorsprong. Hij schoot hard binnen nadat Julen Lobete had teruggelegd op een lange pass van Iliass Bel Hassani. Met de vierde treffer door Vurnon Anita werd de marge voor RKC helemaal comfortabel. Michiel Kramer bepaalde met zijn eerste seizoenstreffer de eindstand.

De Waalwijkers komen door de zege op 6 punten, evenveel als Excelsior. RKC heeft een beter doelsaldo dan de Rotterdammers.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

6 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

8 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

9 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

9 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

15 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

18 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden