Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen Excelsior de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In het eigen Mandemakers Stadion won de ploeg van coach Joseph Oosting met 5-2 van de Rotterdammers.

RKC had drie keer gelijkgespeeld dit seizoen en alleen van Feyenoord verloren. Excelsior had twee keer gewonnen, maar ging daarna hard onderuit tegen PSV en FC Twente. De Waalwijkers kwamen thuis al snel op achterstand. Julian Baas, die in de 6e minuut in het veld kwam voor de geblesseerd geraakte Marouan Azarkan, opende de score. De thuisploeg kwam terug via Shawn Adewoye, maar de Rotterdammers gingen de rust in met 1-2. Redouan El Yaakoubi kopte de tweede treffer voor Excelsior binnen.

In de tweede helft zorgde Pelle Clement al snel voor de gelijkmaker. Thierry Lutonda bracht de thuisploeg in de 60e minuut zelfs op voorsprong. Hij schoot hard binnen nadat Julen Lobete had teruggelegd op een lange pass van Iliass Bel Hassani. Met de vierde treffer door Vurnon Anita werd de marge voor RKC helemaal comfortabel. Michiel Kramer bepaalde met zijn eerste seizoenstreffer de eindstand.

De Waalwijkers komen door de zege op 6 punten, evenveel als Excelsior. RKC heeft een beter doelsaldo dan de Rotterdammers.

Meer uit Voetbal

NEC bevestigt vertrek doelman Cillessen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het vertrek van doelman Jasper Cillessen bevestigd. De 37-jarige oud-international maakte maandag op Instagram al bekend dat hij niet inging op een aanbieding om zijn contract met één jaar te verlengen.

41 minuten geleden
Verdediger Rüdiger verlengt aflopende contract bij Real tot 2027

MADRID (ANP) - Antonio Rüdiger heeft zijn aflopende contract bij Real Madrid met een jaar verlengd tot medio 2027. Dat meldt de voetbalclub uit de Spaanse hoofdstad dinsdag.

4 uur geleden
Franse nummer 2 Lens stelt Duitser Toppmöller aan als trainer

LENS (ANP/DPA) - RC Lens heeft de Duitser Dino Toppmöller aangesteld als nieuwe trainer. De Franse nummer 2 van afgelopen seizoen raakte succescoach Pierre Sage maandag kwijt aan Crystal Palace. Toppmöller heeft voor twee seizoenen getekend bij de Champions League-deelnemer van komend seizoen.

7 uur geleden
Iran voelt zich 'meest onderdrukte team' op WK voetbal

INGLEWOOD (ANP/RTR/AFP) - Iran is volgens bondscoach Amir Ghalenoei "het meest onderdrukte team" op het WK voetbal. De aanloop verliep al moeizaam doordat de visumaanvraag voor de Verenigde Staten lang duurde. Daar kwam maandag bij dat het team pas op het laatste moment hoorde dat het direct na het eerste duel met Nieuw-Zeeland in Los Angeles (2-2) terug moest reizen naar het basiskamp in Mexico.

8 uur geleden
Recordbedrag voor gedragen shirts van PSG-spelers in CL-finale

PARIJS (ANP) - De shirts die de spelers van Paris Saint-Germain droegen tijdens de finale van de Champions League tegen Arsenal hebben een recordbedrag van 744.439 euro opgebracht. Dit blijkt uit data van veilingplatform MatchWornShirt (MWS). De shirts van Ousmane Dembélé, Khvicha Kvaratskhelia, Désiré Doué en Marquinhos waren het meest populair. Zij vormen nu de top vier van hoogst geveilde shirts ooit via MWS.

10 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië krijgt Renard als nieuwe bondscoach

TUNIS (ANP/BELGA/AFP) - De bondscoach van Tunesië, Sabri Lamouchi, is ontslagen na de 5-1-nederlaag tegen Zweden, meldt de Tunesische voetbalfederatie (FTF) op de nationale televisie. Lamouchi wordt vervangen door Hervé Renard, die tot enkele maanden geleden bondscoach van Saudi-Arabië was.

10 uur geleden
Iran speelt gelijk tegen Nieuw-Zeeland na bewogen aanloop naar WK

INGLEWOOD (ANP) - Iran is na een bewogen voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico begonnen met een 2-2 gelijkspel tegen Nieuw-Zeeland. Het elftal van bondscoach Amir Ghalenoei kwam in de nacht van maandag op dinsdag in het Amerikaanse Los Angeles twee keer terug van een achterstand, maar wist de in het zwart spelende 'All Whites' niet te verslaan.

12 uur geleden