Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

RKC boekt tegen Excelsior eerste competitiezege

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft tegen Excelsior de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In het eigen Mandemakers Stadion won de ploeg van coach Joseph Oosting met 5-2 van de Rotterdammers.

RKC had drie keer gelijkgespeeld dit seizoen en alleen van Feyenoord verloren. Excelsior had twee keer gewonnen, maar ging daarna hard onderuit tegen PSV en FC Twente. De Waalwijkers kwamen thuis al snel op achterstand. Julian Baas, die in de 6e minuut in het veld kwam voor de geblesseerd geraakte Marouan Azarkan, opende de score. De thuisploeg kwam terug via Shawn Adewoye, maar de Rotterdammers gingen de rust in met 1-2. Redouan El Yaakoubi kopte de tweede treffer voor Excelsior binnen.

In de tweede helft zorgde Pelle Clement al snel voor de gelijkmaker. Thierry Lutonda bracht de thuisploeg in de 60e minuut zelfs op voorsprong. Hij schoot hard binnen nadat Julen Lobete had teruggelegd op een lange pass van Iliass Bel Hassani. Met de vierde treffer door Vurnon Anita werd de marge voor RKC helemaal comfortabel. Michiel Kramer bepaalde met zijn eerste seizoenstreffer de eindstand.

De Waalwijkers komen door de zege op 6 punten, evenveel als Excelsior. RKC heeft een beter doelsaldo dan de Rotterdammers.

Meer uit Voetbal

Willem II lijdt in Tilburg pijnlijke nederlaag tegen Excelsior

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.

8 uur geleden
AS Roma zet sterke seizoensstart door met late zege op Atalanta

ROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.

8 uur geleden
PSV verslaat Ajax in duel met hoge amusementswaarde

AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.

9 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead Eagles definitief gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.

10 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead om gooien bekers voor tweede keer gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.

10 uur geleden
Supporters van Ajax nemen afscheid van Godts

AMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.

10 uur geleden
Geertruida debuteert in basisploeg van PSV voor uitduel met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.

10 uur geleden