Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

RKC blijft laatste na gelijkspel (2-2) in Almelo tegen Heracles

RKC blijft laatste na gelijkspel (2-2) in Almelo tegen Heracles

ALMELO (ANP) - RKC Waalwijk heeft door een 2-2-gelijkspel bij Heracles Almelo de laatste plaats in de Eredivisie niet kunnen afstaan aan Almere City. De ploeg van trainer Henk Fraser kwam op 5 punten, 1 minder dan Almere, dat zaterdag met 3-0 verloor van Go Ahead Eagles.

Bij RKC maakte keeper Joey Kesting zijn debuut als betaald voetballer. Fraser had de derde doelman nodig omdat Yanick van Osch geblesseerd is en Jeroen Houwen ziek afhaakte. Heracles kwam na een halfuur spelen op voorsprong door de vijfde competitietreffer van de Bosnische spits Luka Kulenovic, die dinsdag nog even inviel in de interland uit de Nations League tegen het Nederlands elftal (1-1).

RKC Waalwijk kwam na een klein uur op gelijke hoogte via een rake uithaal van Richard van der Venne. Oskar Zawada kopte even later de Waalwijkers bijna naar 1-2, maar keeper Fabian de Keijzer wist de bal nog van de lijn te tikken.

Vermakelijk duel

In een vermakelijk duel ging het vervolgens op en neer met kansen. De thuisploeg kreeg tien minuten voor tijd door een ongelukkige handsbal van RKC'er Julian Lelieveld een strafschop. Jizz Hornkamp was trefzeker vanaf de stip: 2-1.

De elfde competitienederlaag voor RKC leek in de maak, maar Zawada schoof in blessuretijd de bal na een voorzet van Van der Venne alsnog in het net. Het was zijn eerste goal in negentien doelpogingen.

Meer uit Voetbal

Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

1 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

2 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

10 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

10 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

13 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

15 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

17 uur geleden