Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rivalen verwachten weer een dominante Verstappen in Formule 1

Rivalen verwachten weer een dominante Verstappen in Formule 1

BAHREIN (ANP/RTR) - De meeste rivalen van Max Verstappen zijn er het bij de testdagen in Bahrein al over eens dat de coureur van Red Bull weer de snelste auto heeft en het komende seizoen opnieuw zal heersen in de Formule 1. "Ik heb geen glazen bol, maar alles wijst erop dat Max de sport blijft domineren. Ik denk dat nu negentien van de twintig coureurs al weten dat ze dit jaar geen wereldkampioen worden", beweerde Fernando Alonso van Aston Martin.

"Er is één auto die een stap heeft gezet naar een nog betere auto en helaas is dat de auto die vorig jaar ook al de snelste was", stelde teambaas Andrea Stella van McLaren, doelend op Verstappen, die vorig jaar 19 van de 22 grands prix won en met grote overmacht zijn derde wereldtitel veroverde.

"Red Bull rijdt nog steeds ver voor ons uit", gaf ook zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton van Mercedes toe. Charles Leclerc vindt dat zijn Ferrari een stuk beter rijdt dan vorig jaar en zijn gevoel is er goed over, "maar helaas ligt Red Bull nog een flink stuk voor op ons".

Fatsoenlijke auto

George Russell van Mercedes en Lando Norris van McLaren lieten eenzelfde geluid horen. "We hadden eind vorig seizoen best een fatsoenlijke auto en ik denk dat we stappen in de goede richting hebben gezet, maar we liggen nog steeds ver achter bij Red Bull", zei Norris.

Alonso, met 42 jaar de oudste coureur in het veld, was ook best te spreken over de vooruitgang bij Aston Martin, maar hij erkende dat Red Bull hem heeft verrast met een vooruitstrevend ontwerp van de auto voor komend seizoen. "Zoals ik deze dagen Max in de Red Bull heb zien rijden, zie ik weinig kansen voor de anderen om dit jaar een race te winnen. Deze sport kan wreed zijn."

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

4 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

5 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

7 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

7 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

7 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

9 uur geleden