Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ritwinnaar Turgis was geloof in succes al bijna kwijt

Ritwinnaar Turgis was geloof in succes al bijna kwijt

TROYES (ANP) - Bij zijn zevende deelname aan de Tour de France was het eindelijk raak voor Anthony Turgis. De 30-jarige Fransman boekte met ritwinst in de negende etappe zijn grootste succes als beroepsrenner. Voor zijn ploeg TotalEnergies was het lang geleden dat het team in de Tour een rit won. Lilian Calmejane deed dat in 2017 toen het team nog Direct Energie heette.

"Al die jaren heb ik het geprobeerd een grote wedstrijd te winnen. Eigenlijk durfde ik er al niet meer aan te denken dat het ooit zou lukken", vertelde Turgis in het flashinterview, kort na zijn zege in de vooraf gevreesde graveletappe. De tranen waren inmiddels opgedroogd. "Het was een bijzondere etappe, een grote dag. Ik had het zwaar, werd ook een paar keer gelost. Maar aan het einde keek ik naar links en naar rechts en zag ik dat ik voorlag. Ik keek nog eens en besefte dat ik de rit ging winnen. Ik kon het haast niet geloven."

Meer uit Sport

Partij Van de Zandschulp op Wimbledon gaat donderdag verder

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.

8 uur geleden
Ook vroege aftocht voor tennisster Paolini op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.

8 uur geleden
Alcaraz moet op Wimbledon werken voor zege op Britse amateur

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.

11 uur geleden
Dertien Nederlanders in Lille aan de start van de Tour de France

LILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.

12 uur geleden
Tennisster Sabalenka laat zich niet verrassen op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.

14 uur geleden
Start tenniswedstrijden Wimbledon uitgesteld door regen

LONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.

18 uur geleden
De Jong 'heel blij en opgelucht' na vijfsetter op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.

1 dag geleden