Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ritje op scooter over circuit kost Vettel 5000 euro

Ritje op scooter over circuit kost Vettel 5000 euro

MELBOURNE (ANP) - Sebastian Vettel moet een boete van 5000 euro betalen omdat hij op een scooter een rondje reed over het Formule 1-circuit in Melbourne. De viervoudig wereldkampioen viel aan het einde van de eerste vrije training op het rechte stuk stil met zijn Aston Martin. Nadat Vettel zelf het brandje in zijn auto had geblust, stapte hij op een scooter van een marshall.

De 34-jarige Duitser reed zo over het circuit terug naar de pits, ondertussen zwaaiend naar het Australische publiek. De wedstrijdleiding had de sessie stilgelegd met een rode vlag, zodat de stilgevallen Aston Martin van de baan gehaald kon worden.

Vettel verklaarde bij de stewards dat hij aan de marshall had gevraagd of hij diens scooter mocht lenen. De Duitser verwachtte dat de marshall mee zou rijden, maar die bleef staan. Volgens de stewards overtrad Vettel de regels door binnen 5 minuten na het einde van de training zonder toestemming over de baan te rijden.

De Duitse coureur miste de eerste twee grands prix van dit seizoen vanwege een coronabesmetting. Vettel bleef tijdens de tweede training in Melbourne aan de kant, omdat zijn monteurs de motor in zijn auto moesten vervangen.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

2 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

3 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

5 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

7 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

8 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

10 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden