Rins achtste winnaar van dit seizoen in enerverende MotoGP
ALCAÑIZ (ANP) - Het blijft ongemeen spannend in de MotoGP van dit seizoen. De Spanjaard Alex Rins won de Grote Prijs van Aragón. De coureur van Suzuki was al de achtste verschillende winnaar van dit seizoen. Rins bleef nipt zijn landgenoot Alex Márquez (Honda) voor. De jongere broer van regerend wereldkampioen Marc Márquez eindigde voor de tweede keer op rij als tweede.
De Spanjaard Joan Mir deed de beste zaken voor het kampioenschap met zijn derde plaats. De coureur van Suzuki nam de leiding in de WK-stand over van de Fransman Fabio Quartararo. De rijder van Yamaha begon de race van poleposition, maar kon in de race in het geheel niet mee in het tempo. Hij zakte steeds verder naar achteren en arriveerde pas al achttiende.
Rins en Márquez reden magistraal op Motorland Aragón. Rins rukte op vanaf de tiende plaats en kwam op enkele ronden voor het einde aan de leiding. Márquez startte zelfs vanaf de elfde plaats. Hij kroop in de slotfase in het achterwiel van Rins, probeerde hem ook in te halen, maar slaagde daar net niet in.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft zijn komende tegenstander Jesper de Jong op Roland Garros verward met voetballer Frenkie de Jong. De nummer 3 van de wereld werd na zijn gewonnen partij in de derde ronde tegen de Fransman Quentin Halys gevraagd naar zijn nieuwe rol als favoriet, na de uitschakeling van Jannik Sinner en Novak Djokovic. "Ik weet niet hoe vaak ik het nog moet zeggen, maar ik speel mijn volgende partij tegen Frenkie de Jong en de rest interesseert me niet."
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.
13 uur geledenPIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.
16 uur geledenCHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.
16 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.
21 uur geleden