Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rijkhoff helpt Ajax met eerste treffers aan ruime zege op MVV

Rijkhoff helpt Ajax met eerste treffers aan ruime zege op MVV

AMSTERDAM (ANP) - Jong Ajax heeft in de Keuken Kampioen Divisie mede dankzij Julian Rijkhoff een ruime 3-0-zege geboekt op MVV. De 19-jarige spits, die onlangs terugkeerde bij de Amsterdamse club, tekende voor de eerste twee treffers. Door de nederlaag laat MVV de kans liggen om de eerste plaats in de derde periode over te nemen van ADO Den Haag.

Rijkhoff speelde enkele jaren in de jeugd van Borussia Dortmund, voordat hij Dortmund weer verruilde voor Amsterdam. Hij maakte vorige week in het duel met Jong FC Utrecht zijn debuut in het betaalde voetbal. Tegen MVV maakte hij in de 18e minuut zijn eerste treffer met een schuiver van afstand. Hij verdubbelde na een half uur uit een rebound de voorsprong.

Rijkhoff en Kian Fitz-Jim raakten na rust de paal naast MVV-keeper Romain Matthys, waarna Nassef Chourak uit een moeilijke hoek de 3-0 binnenkopte.

Na een opmerkelijk duel met vier strafschoppen, waarvan er twee werden gemist, won Jong AZ met 2-1 bij Jong FC Utrecht. Jesse van de Haar miste vanaf elf meter namens Utrecht, waarna AZ-aanvaller Nick Koster zijn penalty wel binnenschoot. Koster faalde na rust bij zijn tweede strafschop, maar ploeggenoot Ro-Zangelo Daal tekende even later voor de 0-2 van AZ. Utrecht-aanvoerder Silas Andersen benutte daarna ook nog een penalty voor de 1-2.

Meer uit Voetbal

AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

13 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

13 uur geleden
Infantino 'geschokt' na vermeend racisme tegen Vinícius Júnior

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.

17 uur geleden
Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

19 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

20 uur geleden
Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

23 uur geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

1 dag geleden