Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rijkhoff helpt Ajax met eerste treffers aan ruime zege op MVV

Rijkhoff helpt Ajax met eerste treffers aan ruime zege op MVV

AMSTERDAM (ANP) - Jong Ajax heeft in de Keuken Kampioen Divisie mede dankzij Julian Rijkhoff een ruime 3-0-zege geboekt op MVV. De 19-jarige spits, die onlangs terugkeerde bij de Amsterdamse club, tekende voor de eerste twee treffers. Door de nederlaag laat MVV de kans liggen om de eerste plaats in de derde periode over te nemen van ADO Den Haag.

Rijkhoff speelde enkele jaren in de jeugd van Borussia Dortmund, voordat hij Dortmund weer verruilde voor Amsterdam. Hij maakte vorige week in het duel met Jong FC Utrecht zijn debuut in het betaalde voetbal. Tegen MVV maakte hij in de 18e minuut zijn eerste treffer met een schuiver van afstand. Hij verdubbelde na een half uur uit een rebound de voorsprong.

Rijkhoff en Kian Fitz-Jim raakten na rust de paal naast MVV-keeper Romain Matthys, waarna Nassef Chourak uit een moeilijke hoek de 3-0 binnenkopte.

Na een opmerkelijk duel met vier strafschoppen, waarvan er twee werden gemist, won Jong AZ met 2-1 bij Jong FC Utrecht. Jesse van de Haar miste vanaf elf meter namens Utrecht, waarna AZ-aanvaller Nick Koster zijn penalty wel binnenschoot. Koster faalde na rust bij zijn tweede strafschop, maar ploeggenoot Ro-Zangelo Daal tekende even later voor de 0-2 van AZ. Utrecht-aanvoerder Silas Andersen benutte daarna ook nog een penalty voor de 1-2.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

2 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

4 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

4 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

5 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

5 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

5 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

7 uur geleden