Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rico Verhoeven speelt zijn eerste hoofdrol in internationale film

Rico Verhoeven speelt zijn eerste hoofdrol in internationale film

AMSTERDAM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven heeft zijn eerste hoofdrol in een grote internationale speelfilm te pakken. Hij vertolkt de belangrijkste rol in de internationale actiefilm Black Lotus van de Bulgaarse regisseur Todor Chapkanov. De opnames vinden plaats op meerdere locaties in Europa. Maandag werd er gefilmd in Amsterdam, waar Verhoeven onder meer vanaf een brug op een rijdende auto sprong.

De kickbokser hintte de afgelopen jaren al meermalen op een acteercarrière in het buitenland. Hij speelde tot nu toe bijrolletjes in een paar Nederlandse producties, zoals Bon Bini Holland 3, die nu in de bioscopen draait. De elfvoudig wereldkampioen kickboksen kruipt in Black Lotus in de huid van specialforces-officier Matteo Donner. Nadat zijn beste vriend was omgekomen tijdens een gezamenlijke missie is hij, kampend met schuldgevoel, de wereld rondgezworven. Terug in Amsterdam belandt hij tussen explosies, rondvliegende kogels en crashende auto’s in een eenmansoorlog in de straten en op de grachten van de stad. Donner heeft daarbij maar één doel: het ontvoerde dochtertje van zijn gestorven vriend redden.

Andere acteurs in de Engels gesproken film zijn Roland Møller, Rona-Lee Shimon en Kevin Janssens, bekend uit de Netflix-hit Undercover. De rest van de cast wordt binnenkort bekendgemaakt. Een woordvoerder van de productie kan niet zeggen of er meer Nederlandse acteurs in Black Lotus te zien zijn. De film is geschreven door Tad Daggerhart (The Expendables 4) en geproduceerd door Christian Mercuri. Distributeur Dutch FilmWorks brengt de speelfilm met Rico Verhoeven in 2023 in de Nederlandse bioscopen uit.

Meer uit Binnenland

Spaans koningspaar volgt situatie Tenerife 'op de voet'

MADRID (ANP) - De Spaanse koning Felipe en koningin Letizia "volgen de operatie op het eiland Tenerife op de voet in verband met de aankomst van het schip m/v Hondius". Dat schrijft het Spaanse hof op Instagram. Het Nederlandse cruiseschip, waar het hantavirus uitbrak, kwam zondagochtend aan bij het Spaanse eiland.

1 uur geleden
Hondius in haven van Granadilla, gaat voor anker

GRANADILLA DE ABONA (ANP) - De m/v Hondius is zondag iets voor 08.00 uur (Nederlandse tijd) de haven van Granadilla de Abona binnengevaren, ziet een ANP-verslaggever ter plaatse. Daar zal het van wal af voor anker gaan, in afwachting van de evacuatie van de opvarenden. Zij zullen met bootjes aan land worden gebracht, vanwaar ze per bus naar het vliegveld worden overgebracht, voor een vlucht naar hun thuisland.

1 uur geleden
Hondius aangekomen bij Tenerife

GRANADILLA DE ABONA (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip de m/v Hondius is aangekomen bij de haven van Granadilla de Abona op het Spaanse eiland Tenerife.

2 uur geleden
Hondius komt zondagochtend bij Tenerife, daarna naar Rotterdam

GRANADILLA DE ABONA (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius komt zondag om 05.30 uur lokale tijd aan bij Tenerife (06.30 uur Nederlandse tijd). Het gaat voor anker in de buurt van Granadilla de Abona, aan de zuidkant van het eiland. Vanaf ongeveer 08.00 uur lokale tijd (09.00 uur in Nederland) kunnen de eerste mensen naar de wal worden gebracht. Daarna gaan ze meteen door naar het vliegveld, heeft de rederij Oceanwide Expeditions zaterdagavond laten weten.

10 uur geleden
Meer arrestaties bij demonstraties azc Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.

13 uur geleden
Meer arrestaties bij demonstraties azc Ter Apel

TER APEL (ANP) - Bij demonstraties rondom het azc in Ter Apel heeft de politie zaterdag vijf mensen aangehouden. Eerder waren er drie aanhoudingen, daar zijn er nu twee aan toegevoegd.

14 uur geleden
Circa 29 opvarenden Hondius vliegen zondag naar Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - Circa 29 opvarenden van het cruiseschip m/v Hondius vliegen zondag van Tenerife naar Eindhoven. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Onder hen zijn zowel Nederlanders als mensen uit andere landen.

14 uur geleden