Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'

Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'

Rico Verhoeven hoopt vooral dat de film Black Lotus "lekker wegkijkt". De film waarin de 34-jarige kickbokser voor het eerst in zijn prille acteerloopbaan een hoofdrol vervult, gaat donderdag in première.

"Het is best even wennen. Meestal krijg ik een dreun en acteer ik dat het me niets doet", zei de 11-voudig wereldkampioen bij de zwaargewichten tegen het AD. "Nu acteer ik alsof het pijn doet, terwijl die dreun niet eens aankomt. Of ik het goed doe? Geen idee. Iedereen hier zegt van wel."

Verhoeven maakte er de afgelopen jaren geen geheim van dat hij droomde van een grote filmrol. Hij deed al ervaring op met kleinere rollen in bijvoorbeeld Undercover, maar bij Black Lotus draait alles om hem. "En nu stapje voor stapje verder bouwen", aldus Verhoeven." Ik zal echt geen Oscar winnen, maar een rol in zo'n dikke internationale film? Natuurlijk is dat een droom."

Het grote publiek kan vanaf donderdag gaan beoordelen hoe Verhoeven het er bij zijn debuut in Hollywood vanaf heeft gebracht. "Afbranden is het makkelijkste wat er is", aldus de kickbokser. "Ik hoop dat mensen zeggen: 'dat was een lekker filmpje, niet te zwaar, keek lekker weg'. En dan is het helemaal niet erg als kijkers ruimte voor verbetering zien. Als ze maar benieuwd zijn naar meer. Toen ik begon met kickboksen, was ik ook niet in de eerste wedstrijd meteen wereldkampioen."

Afgelopen weekend liet Verhoeven doorschemeren dat er binnenkort weer "iets heel leuks" aan komt. "Maar daar mag ik nog niks over vertellen", zei hij zondagavond in de RTL 4-talkshow Humberto.

Meer uit Sport

Van Foreest raakt achterop bij Abdoesattorov in Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Jorden van Foreest is op het internationale schaaktoernooi van Wijk aan Zee verder achteropgeraakt bij koploper Nodirbek Abdoesattorov uit Oezbekistan. Van Foreest kwam in de twaalfde en voorlaatste speelronde tot een remise met de Indiër Arjun Erigaisi, terwijl Abdoesattorov won van de Duitser Matthias Blübaum. In de stand is de Oezbeek op 8 punten gekomen, 1 punt meer dan Van Foreest, in 2021 winnaar van Tata Steel Chess.

3 uur geleden
Schorsing van 25 wedstrijden voor NBA-basketballer George

PHILADELPHIA (ANP) - Basketballer Paul George van NBA-club Philadelphia 76ers heeft een schorsing gekregen van 25 wedstrijden. De 35-jarige forward heeft de dopingregels overtreden, meldt de NBA. George, negenvoudig All Star, gaf in een verklaring op ESPN toe dat hij een verkeerd medicijn heeft geslikt.

3 uur geleden
Veldrijdster Brand bekroont topseizoen met wereldtitel in Hulst

HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.

6 uur geleden
Honkballers Jansen en Kelly doen mee aan World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.

7 uur geleden
Rybakina wint Australian Open na inhaalrace in derde set

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).

10 uur geleden
Geblesseerde skiester Vonn meldt zich af voor super-G

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.

11 uur geleden
Rolstoeltennisster De Groot verliest finale in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.

12 uur geleden