Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'
Rico Verhoeven hoopt vooral dat de film Black Lotus "lekker wegkijkt". De film waarin de 34-jarige kickbokser voor het eerst in zijn prille acteerloopbaan een hoofdrol vervult, gaat donderdag in première.
"Het is best even wennen. Meestal krijg ik een dreun en acteer ik dat het me niets doet", zei de 11-voudig wereldkampioen bij de zwaargewichten tegen het AD. "Nu acteer ik alsof het pijn doet, terwijl die dreun niet eens aankomt. Of ik het goed doe? Geen idee. Iedereen hier zegt van wel."
Verhoeven maakte er de afgelopen jaren geen geheim van dat hij droomde van een grote filmrol. Hij deed al ervaring op met kleinere rollen in bijvoorbeeld Undercover, maar bij Black Lotus draait alles om hem. "En nu stapje voor stapje verder bouwen", aldus Verhoeven." Ik zal echt geen Oscar winnen, maar een rol in zo'n dikke internationale film? Natuurlijk is dat een droom."
Het grote publiek kan vanaf donderdag gaan beoordelen hoe Verhoeven het er bij zijn debuut in Hollywood vanaf heeft gebracht. "Afbranden is het makkelijkste wat er is", aldus de kickbokser. "Ik hoop dat mensen zeggen: 'dat was een lekker filmpje, niet te zwaar, keek lekker weg'. En dan is het helemaal niet erg als kijkers ruimte voor verbetering zien. Als ze maar benieuwd zijn naar meer. Toen ik begon met kickboksen, was ik ook niet in de eerste wedstrijd meteen wereldkampioen."
Afgelopen weekend liet Verhoeven doorschemeren dat er binnenkort weer "iets heel leuks" aan komt. "Maar daar mag ik nog niks over vertellen", zei hij zondagavond in de RTL 4-talkshow Humberto.
Meer uit Sport
SESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede op 3 seconden, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde op 5 seconden en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.
11 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten overweegt na een slechte derde ronde op het KLM Open zijn caddie nog tijdens het toernooi te vervangen. De tweevoudig winnaar zakte op The International in Badhoevedorp ver weg in het klassement na een ronde van 75 slagen (4 boven het baangemiddelde).
25 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Monaco de vijfde tijd neergezet. Op het stratencircuit aan de Middellandse Zee was hij in zijn Red Bull 0,942 seconde langzamer dan Kimi Antonelli, die de snelste tijd noteerde. De Italiaanse leider in de WK-stand klokte met zijn Mercedes 1.12,720. De tweede en derde tijd waren voor de Ferrari's van Charles Leclerc en Lewis Hamilton.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de zesde keer Roland Garros gewonnen. De 29-jarige Nederlandse versloeg in de finale de Française Ksenia Chasteau met duidelijk verschil: 6-1 6-0. De partij duurde slechts 48 minuten.
3 uur geledenSAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
7 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
21 uur geleden