Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'
Rico Verhoeven hoopt vooral dat de film Black Lotus "lekker wegkijkt". De film waarin de 34-jarige kickbokser voor het eerst in zijn prille acteerloopbaan een hoofdrol vervult, gaat donderdag in première.
"Het is best even wennen. Meestal krijg ik een dreun en acteer ik dat het me niets doet", zei de 11-voudig wereldkampioen bij de zwaargewichten tegen het AD. "Nu acteer ik alsof het pijn doet, terwijl die dreun niet eens aankomt. Of ik het goed doe? Geen idee. Iedereen hier zegt van wel."
Verhoeven maakte er de afgelopen jaren geen geheim van dat hij droomde van een grote filmrol. Hij deed al ervaring op met kleinere rollen in bijvoorbeeld Undercover, maar bij Black Lotus draait alles om hem. "En nu stapje voor stapje verder bouwen", aldus Verhoeven." Ik zal echt geen Oscar winnen, maar een rol in zo'n dikke internationale film? Natuurlijk is dat een droom."
Het grote publiek kan vanaf donderdag gaan beoordelen hoe Verhoeven het er bij zijn debuut in Hollywood vanaf heeft gebracht. "Afbranden is het makkelijkste wat er is", aldus de kickbokser. "Ik hoop dat mensen zeggen: 'dat was een lekker filmpje, niet te zwaar, keek lekker weg'. En dan is het helemaal niet erg als kijkers ruimte voor verbetering zien. Als ze maar benieuwd zijn naar meer. Toen ik begon met kickboksen, was ik ook niet in de eerste wedstrijd meteen wereldkampioen."
Afgelopen weekend liet Verhoeven doorschemeren dat er binnenkort weer "iets heel leuks" aan komt. "Maar daar mag ik nog niks over vertellen", zei hij zondagavond in de RTL 4-talkshow Humberto.
Meer uit Sport
PIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.
1 uur geledenCHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.
1 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.
5 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.
8 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - Het avontuur van de Nederlandse basketbalster Emese Hof bij Minnesota Lynx heeft maar kort geduurd. Een kleine maand nadat ze was vastgelegd door de club die uitkomt in de WNBA, de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie voor vrouwen, is haar contract alweer ontbonden. Dat staat op de site van Minnesota Lynx.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Luke Littler heeft voor de tweede keer de Premier League of Darts gewonnen. De 19-jarige Engelse wereldkampioen versloeg in een finale van hoog niveau zijn landgenoot Luke Humphries met 11-10 in legs.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.
21 uur geleden