Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'

Rico Verhoeven hoopt dat Black Lotus 'lekker wegkijkt'

Rico Verhoeven hoopt vooral dat de film Black Lotus "lekker wegkijkt". De film waarin de 34-jarige kickbokser voor het eerst in zijn prille acteerloopbaan een hoofdrol vervult, gaat donderdag in première.

"Het is best even wennen. Meestal krijg ik een dreun en acteer ik dat het me niets doet", zei de 11-voudig wereldkampioen bij de zwaargewichten tegen het AD. "Nu acteer ik alsof het pijn doet, terwijl die dreun niet eens aankomt. Of ik het goed doe? Geen idee. Iedereen hier zegt van wel."

Verhoeven maakte er de afgelopen jaren geen geheim van dat hij droomde van een grote filmrol. Hij deed al ervaring op met kleinere rollen in bijvoorbeeld Undercover, maar bij Black Lotus draait alles om hem. "En nu stapje voor stapje verder bouwen", aldus Verhoeven." Ik zal echt geen Oscar winnen, maar een rol in zo'n dikke internationale film? Natuurlijk is dat een droom."

Het grote publiek kan vanaf donderdag gaan beoordelen hoe Verhoeven het er bij zijn debuut in Hollywood vanaf heeft gebracht. "Afbranden is het makkelijkste wat er is", aldus de kickbokser. "Ik hoop dat mensen zeggen: 'dat was een lekker filmpje, niet te zwaar, keek lekker weg'. En dan is het helemaal niet erg als kijkers ruimte voor verbetering zien. Als ze maar benieuwd zijn naar meer. Toen ik begon met kickboksen, was ik ook niet in de eerste wedstrijd meteen wereldkampioen."

Afgelopen weekend liet Verhoeven doorschemeren dat er binnenkort weer "iets heel leuks" aan komt. "Maar daar mag ik nog niks over vertellen", zei hij zondagavond in de RTL 4-talkshow Humberto.

Meer uit Sport

Afdaling Crans-Montana gestaakt na crash topfavoriete Vonn

CRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.

36 minuten geleden
Alcaraz overwon krampaanval en bleef geloven in zege op Zverev

MELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."

41 minuten geleden
Alcaraz na marathonpartij naar eerste finale op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.

2 uur geleden
Gadecki en Peers verdedigen titel op Australian Open met succes

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennissers Olivia Gadecki en John Peers hebben op de Australian Open de titel in het gemengd dubbel gewonnen. De Australiërs waren vorig jaar ook al de beste in Melbourne en zijn het eerste gemengde duo in 37 jaar dat de titel bij het eerste grandslamtoernooi van het jaar met succes verdedigt.

5 uur geleden
Politie Curaçao doorzoekt huis van honkbalinternational Schoop

WILLEMSTAD (ANP) - De politie van Curaçao heeft donderdag het huis van de bekende Nederlandse honkbalinternational Jonathan Schoop (34) doorzocht. De huiszoeking maakt deel uit van een grote politieactie die in de nacht van woensdag op donderdag begon. Daarbij zijn ook een broodjeszaak en andere huizen doorzocht. Schoop zou op de lijst staan van internationals die in maart met het Koninkrijksteam aantreden bij de World Baseball Classic (WBC). De selectie wordt volgende week bekendgemaakt.

19 uur geleden
Sabalenka woest om verlies punt na 'hinderlijk kreunen'

MELBOURNE (ANP/RTR) - Het verlies van een punt om 'hinderlijk kreunen' motiveerde Aryna Sabalenka in de halve finale van de Australian Open tegen Elina Svitolina. Dat zei de nummer 1 van de wereld in de persconferentie na haar duidelijke zege in twee sets (6-2 6-3).

23 uur geleden
Rybakina ten koste van Pegula naar eindstrijd Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina neemt het zaterdag in de finale van de Australian Open op tegen Aryna Sabalenka. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan rekende in de halve finale af met de 31-jarige Amerikaanse Jessica Pegula: 6-3 7-6 (7). Rybakina is de huidige nummer 5 van de wereld.

1 dag geleden