Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe trainer VVV-Venlo

Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe trainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer. De 37-jarige Kruys ondertekende een contract voor twee seizoenen bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Kruys, wiens vader Gert jarenlang als trainer in het betaalde voetbal werkte, volgt in Venlo de vertrokken Jos Luhukay op.

"Dit is voor mij een mooie stap naar een hele mooie club", zegt Kruys op de clubwebsite over zijn eerste aanstelling als hoofdtrainer in het betaalde voetbal. Kruys komt over van FC Utrecht. De oud-voetballer werkte de afgelopen jaren bij de Eredivisieclub als assistent-trainer. Na het ontslag eind maart van hoofdcoach René Hake maakte Kruys als interim-hoofdtrainer het seizoen af. FC Utrecht haalde de play-offs om Europees voetbal, maar verloor in de halve finales van Vitesse.

Willem Janssen beëindigde onlangs bij FC Utrecht zijn loopbaan als profvoetballer en ging als technisch manager aan de slag bij VVV. Janssen neemt Kruys nu als trainer mee naar Venlo. "Rick is een heel talentvolle trainer die zich naast grote trainers heeft ontwikkeld tot de trainer die hij nu is", zegt Janssen. "Hij heeft een duidelijke voetbalvisie en is in staat om die over te brengen op onze spelersgroep."

VVV begint het nieuwe seizoen op vrijdag 5 augustus met een thuiswedstrijd tegen Almere City FC.

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

26 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

11 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

16 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden