Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe trainer VVV-Venlo

Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe trainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer. De 37-jarige Kruys ondertekende een contract voor twee seizoenen bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Kruys, wiens vader Gert jarenlang als trainer in het betaalde voetbal werkte, volgt in Venlo de vertrokken Jos Luhukay op.

"Dit is voor mij een mooie stap naar een hele mooie club", zegt Kruys op de clubwebsite over zijn eerste aanstelling als hoofdtrainer in het betaalde voetbal. Kruys komt over van FC Utrecht. De oud-voetballer werkte de afgelopen jaren bij de Eredivisieclub als assistent-trainer. Na het ontslag eind maart van hoofdcoach René Hake maakte Kruys als interim-hoofdtrainer het seizoen af. FC Utrecht haalde de play-offs om Europees voetbal, maar verloor in de halve finales van Vitesse.

Willem Janssen beëindigde onlangs bij FC Utrecht zijn loopbaan als profvoetballer en ging als technisch manager aan de slag bij VVV. Janssen neemt Kruys nu als trainer mee naar Venlo. "Rick is een heel talentvolle trainer die zich naast grote trainers heeft ontwikkeld tot de trainer die hij nu is", zegt Janssen. "Hij heeft een duidelijke voetbalvisie en is in staat om die over te brengen op onze spelersgroep."

VVV begint het nieuwe seizoen op vrijdag 5 augustus met een thuiswedstrijd tegen Almere City FC.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

6 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

6 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

9 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

10 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

11 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

13 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

15 uur geleden