Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe trainer VVV-Venlo
VENLO (ANP) - VVV-Venlo heeft Rick Kruys gepresenteerd als nieuwe hoofdtrainer. De 37-jarige Kruys ondertekende een contract voor twee seizoenen bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. Kruys, wiens vader Gert jarenlang als trainer in het betaalde voetbal werkte, volgt in Venlo de vertrokken Jos Luhukay op.
"Dit is voor mij een mooie stap naar een hele mooie club", zegt Kruys op de clubwebsite over zijn eerste aanstelling als hoofdtrainer in het betaalde voetbal. Kruys komt over van FC Utrecht. De oud-voetballer werkte de afgelopen jaren bij de Eredivisieclub als assistent-trainer. Na het ontslag eind maart van hoofdcoach René Hake maakte Kruys als interim-hoofdtrainer het seizoen af. FC Utrecht haalde de play-offs om Europees voetbal, maar verloor in de halve finales van Vitesse.
Willem Janssen beëindigde onlangs bij FC Utrecht zijn loopbaan als profvoetballer en ging als technisch manager aan de slag bij VVV. Janssen neemt Kruys nu als trainer mee naar Venlo. "Rick is een heel talentvolle trainer die zich naast grote trainers heeft ontwikkeld tot de trainer die hij nu is", zegt Janssen. "Hij heeft een duidelijke voetbalvisie en is in staat om die over te brengen op onze spelersgroep."
VVV begint het nieuwe seizoen op vrijdag 5 augustus met een thuiswedstrijd tegen Almere City FC.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
39 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
54 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
3 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
16 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
17 uur geleden