Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ricciardo verwijt Formule 1 tonen van 'Hollywoodbeelden' Grosjean

Ricciardo verwijt Formule 1 tonen van 'Hollywoodbeelden' Grosjean

BAHREIN (ANP) - Formule 1-coureur Daniel Ricciardo vindt het onbegrijpelijk dat de Formule 1 de beelden van de crash van Romain Grosjean zondag tijdens de GP van Bahrein zo uitvoerig heeft getoond. De Australiër in dienst van Renault is van mening dat "er geen sprake is van entertainment" en sprak van "Hollywoodbeelden".

"Ik walg van de Formule 1. Ik ben teleurgesteld over het laten zien van de beelden en de manier waarop. Herhaling na herhaling van een auto die in tweeën brak. En of dat nog niet genoeg was, gingen ze ook nog over op zijn onboard camera", aldus Ricciardo. "Waarom moeten we dit zien? We zouden een uur later weer in actie komen. Zijn familie moet daar naar blijven kijken, net als al onze gezinnen. Om het te laten zien alsof het Hollywood is, is niet cool."

Valtteri Bottas van Mercedes sloot zich aan bij Ricciardo, maar was minder veroordelend. "Ik denk dat de mensen het willen zien. Maar er zijn wel grenzen", zei de Finse coureur. "Het had een fractie erger kunnen zijn en dan had hij niet uit de auto kunnen stappen."

Transparantie

Zijn baas Toto Wolff staat er iets anders in. "Als je niet transparant bent als organisatie loop je het risico dat anderen beelden gaan tonen en je er geen controle over hebt", aldus Wolff.

Grosjean crashte vlak na de start van de Grote Prijs van Bahrein hard in de vangrail, waarbij zijn wagen in tweeën brak en in brand vloog. De Franse coureur wist zichzelf uit de vuurzee te bevrijden en kwam er uiteindelijk nog redelijk goed van af.

Meer uit Sport

Nederland na nederlaag Lamens al vrijwel uitgeschakeld in BJK Cup

BENGALURU (ANP) - Suzan Lamens heeft de tweede partij in de Billie Jean King Cup tussen Nederland en Slovenië verloren. De nummer 1 van Nederland ging in drie sets ten onder tegen Kaja Juvan: 6-7(5) 6-4 3-6. Hoewel het team van captain Elise Tamaëla wel het dubbelspel van het eerste groepsduel won, is Oranje zo goed als uitgeschakeld. Nederland speelt zondag de tweede en laatste groepswedstrijd tegen India.

44 minuten geleden
Polman en Abbingh stoppen na WK handbal als internationals

DEN HAAG (ANP) - De handbalsters Estavana Polman (33) en Lois Abbingh (33) hebben vrijdag hun afscheid als internationals aangekondigd. De twee topspeelsters komen vanaf eind november op het WK handbal nog wel uit voor Oranje.

5 uur geleden
Honkballer Ohtani van Los Angeles Dodgers voor de vierde keer MVP

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Honkballer Shohei Ohtani van Los Angeles Dodgers is voor de vierde keer uitgeroepen tot meest waardevolle speler (MVP) in zijn divisie van de MLB. Het was de tweede keer op rij dat de 31-jarige Japanner werd gekozen tot MVP van de National League. Eerder kreeg hij als speler van Los Angeles Angels twee keer de prijs in de American League.

8 uur geleden
Spaanse tennisser Alcaraz eindigt jaar als nummer 1 van de wereld

TURIJN (ANP) - Carlos Alcaraz eindigt het jaar als nummer 1 van de wereld. De 22-jarige Spanjaard kan na het behalen van de halve eindstrijd bij de ATP Finals in Turijn niet meer worden achterhaald door zijn grote rivaal Jannik Sinner.

20 uur geleden
Oud-wielrenner Schleck wordt sportdirecteur vrouwenteam Lidl-Trek

LUXEMBURG (ANP/Belga) - Oud-wielrenner Fränk Schleck gaat bij Lidl-Trek aan de slag als sportdirecteur van het vrouwenteam.

1 dag geleden
Unieke documentaire over Johan Cruijff op jubileum sterfdag

AMSTERDAM (ANP) - Over Johan Cruijff, Nederlands beste voetballer, verschijnt komend voorjaar een nieuwe documentaire. Op 24 maart is het tien jaar geleden dat de voetballer overleed. Drie dagen daarvoor gaat de documentaire 'Cruijff' in première in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.

1 dag geleden
Zwaargewicht Anthony Joshua bokst in december tegen Jake Paul

MIAMI (ANP) - De Britse bokser Anthony Joshua en de Amerikaan Jake Paul ronden een deal af voor een zwaargewichtgevecht in Miami in december, meldt de Britse krant The Guardian. Netflix kondigt het gevecht maandag aan, aldus een bron met kennis van de onderhandelingen, volgens wie het gevecht op 19 of 26 december plaatsvindt.

1 dag geleden