
Ricciardo verwijt Formule 1 tonen van 'Hollywoodbeelden' Grosjean
BAHREIN (ANP) - Formule 1-coureur Daniel Ricciardo vindt het onbegrijpelijk dat de Formule 1 de beelden van de crash van Romain Grosjean zondag tijdens de GP van Bahrein zo uitvoerig heeft getoond. De Australiër in dienst van Renault is van mening dat "er geen sprake is van entertainment" en sprak van "Hollywoodbeelden".
"Ik walg van de Formule 1. Ik ben teleurgesteld over het laten zien van de beelden en de manier waarop. Herhaling na herhaling van een auto die in tweeën brak. En of dat nog niet genoeg was, gingen ze ook nog over op zijn onboard camera", aldus Ricciardo. "Waarom moeten we dit zien? We zouden een uur later weer in actie komen. Zijn familie moet daar naar blijven kijken, net als al onze gezinnen. Om het te laten zien alsof het Hollywood is, is niet cool."
Valtteri Bottas van Mercedes sloot zich aan bij Ricciardo, maar was minder veroordelend. "Ik denk dat de mensen het willen zien. Maar er zijn wel grenzen", zei de Finse coureur. "Het had een fractie erger kunnen zijn en dan had hij niet uit de auto kunnen stappen."
Transparantie
Zijn baas Toto Wolff staat er iets anders in. "Als je niet transparant bent als organisatie loop je het risico dat anderen beelden gaan tonen en je er geen controle over hebt", aldus Wolff.
Grosjean crashte vlak na de start van de Grote Prijs van Bahrein hard in de vangrail, waarbij zijn wagen in tweeën brak en in brand vloog. De Franse coureur wist zichzelf uit de vuurzee te bevrijden en kwam er uiteindelijk nog redelijk goed van af.
Meer uit Sport
MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.
17 uur geledenZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.
20 uur geledenROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).
20 uur geleden