Ricciardo rijdt mogelijk laatste Formule 1-race in Singapore
SINGAPORE (ANP) - Daniel Ricciardo hoort na de Grote Prijs van Singapore komend weekeinde hoe zijn toekomst er in de Formule 1 uitziet. Er gaan zelfs geruchten dat de Australiër zondag op het circuit van Marina Bay zijn laatste race rijdt voor RB, het zusterteam van Red Bull. "Ik verwacht dat ik een ja of nee krijg te horen over een stoeltje in 2025, maar ik weet hoe het werkt in deze sport. Er zijn altijd deadlines en momenten dat er beslissingen worden genomen", aldus Ricciardo op de website van de Formule 1.
De Australiër nam vorig jaar het zitje over van Nyck de Vries bij het raceteam dat toen nog de naam AlphaTauri voerde. De Vries moest weg omdat hij tegenvallend presteerde, maar Ricciardo heeft het niet veel beter gedaan. Dit seizoen wordt hij steeds overklast door de Japanner Yuki Tsunoda. De kans is groot dat de Nieuw-Zeelandse reserve Liam Lawson in 2025 de plek inneemt van Ricciardo en mogelijk zelfs al na Singapore in de RB zal kruipen.
"Ik had meer van mezelf verwacht dit seizoen, maar ik heb het gevoel dat het steeds beter gaat. Ik ga dit weekeinde alles geven en het doel is om die auto op het podium te krijgen. En dan zien we wel wat Red Bull beslist", aldus de 35-jarige winnaar van acht grands prix.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
2 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
4 uur geleden