Ricciardo rijdt mogelijk laatste Formule 1-race in Singapore
SINGAPORE (ANP) - Daniel Ricciardo hoort na de Grote Prijs van Singapore komend weekeinde hoe zijn toekomst er in de Formule 1 uitziet. Er gaan zelfs geruchten dat de Australiër zondag op het circuit van Marina Bay zijn laatste race rijdt voor RB, het zusterteam van Red Bull. "Ik verwacht dat ik een ja of nee krijg te horen over een stoeltje in 2025, maar ik weet hoe het werkt in deze sport. Er zijn altijd deadlines en momenten dat er beslissingen worden genomen", aldus Ricciardo op de website van de Formule 1.
De Australiër nam vorig jaar het zitje over van Nyck de Vries bij het raceteam dat toen nog de naam AlphaTauri voerde. De Vries moest weg omdat hij tegenvallend presteerde, maar Ricciardo heeft het niet veel beter gedaan. Dit seizoen wordt hij steeds overklast door de Japanner Yuki Tsunoda. De kans is groot dat de Nieuw-Zeelandse reserve Liam Lawson in 2025 de plek inneemt van Ricciardo en mogelijk zelfs al na Singapore in de RB zal kruipen.
"Ik had meer van mezelf verwacht dit seizoen, maar ik heb het gevoel dat het steeds beter gaat. Ik ga dit weekeinde alles geven en het doel is om die auto op het podium te krijgen. En dan zien we wel wat Red Bull beslist", aldus de 35-jarige winnaar van acht grands prix.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.
23 minuten geledenLONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.
1 dag geleden