Ricciardo rijdt mogelijk laatste Formule 1-race in Singapore
SINGAPORE (ANP) - Daniel Ricciardo hoort na de Grote Prijs van Singapore komend weekeinde hoe zijn toekomst er in de Formule 1 uitziet. Er gaan zelfs geruchten dat de Australiër zondag op het circuit van Marina Bay zijn laatste race rijdt voor RB, het zusterteam van Red Bull. "Ik verwacht dat ik een ja of nee krijg te horen over een stoeltje in 2025, maar ik weet hoe het werkt in deze sport. Er zijn altijd deadlines en momenten dat er beslissingen worden genomen", aldus Ricciardo op de website van de Formule 1.
De Australiër nam vorig jaar het zitje over van Nyck de Vries bij het raceteam dat toen nog de naam AlphaTauri voerde. De Vries moest weg omdat hij tegenvallend presteerde, maar Ricciardo heeft het niet veel beter gedaan. Dit seizoen wordt hij steeds overklast door de Japanner Yuki Tsunoda. De kans is groot dat de Nieuw-Zeelandse reserve Liam Lawson in 2025 de plek inneemt van Ricciardo en mogelijk zelfs al na Singapore in de RB zal kruipen.
"Ik had meer van mezelf verwacht dit seizoen, maar ik heb het gevoel dat het steeds beter gaat. Ik ga dit weekeinde alles geven en het doel is om die auto op het podium te krijgen. En dan zien we wel wat Red Bull beslist", aldus de 35-jarige winnaar van acht grands prix.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.
37 minuten geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.
56 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.
2 uur geledenDETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.
15 uur geleden