Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ricciardo rijdt mogelijk laatste Formule 1-race in Singapore

Ricciardo rijdt mogelijk laatste Formule 1-race in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Daniel Ricciardo hoort na de Grote Prijs van Singapore komend weekeinde hoe zijn toekomst er in de Formule 1 uitziet. Er gaan zelfs geruchten dat de Australiër zondag op het circuit van Marina Bay zijn laatste race rijdt voor RB, het zusterteam van Red Bull. "Ik verwacht dat ik een ja of nee krijg te horen over een stoeltje in 2025, maar ik weet hoe het werkt in deze sport. Er zijn altijd deadlines en momenten dat er beslissingen worden genomen", aldus Ricciardo op de website van de Formule 1.

De Australiër nam vorig jaar het zitje over van Nyck de Vries bij het raceteam dat toen nog de naam AlphaTauri voerde. De Vries moest weg omdat hij tegenvallend presteerde, maar Ricciardo heeft het niet veel beter gedaan. Dit seizoen wordt hij steeds overklast door de Japanner Yuki Tsunoda. De kans is groot dat de Nieuw-Zeelandse reserve Liam Lawson in 2025 de plek inneemt van Ricciardo en mogelijk zelfs al na Singapore in de RB zal kruipen.

"Ik had meer van mezelf verwacht dit seizoen, maar ik heb het gevoel dat het steeds beter gaat. Ik ga dit weekeinde alles geven en het doel is om die auto op het podium te krijgen. En dan zien we wel wat Red Bull beslist", aldus de 35-jarige winnaar van acht grands prix.

Meer uit Sport

Wielrenster Bossuyt wint tweede etappe Vuelta Femenina

SAN CIBRAO DAS VIÑAS (ANP) - Wielrenster Shari Bossuyt heeft de tweede etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De Belgische van AG Insurance-Soudal was in de eindsprint van een uitgedund peloton de snelste en kwam als eerste over de finish in San Cibrao das Viñas.

1 uur geleden
Van Sliedregt stopt als bondscoach Nederlandse basketbalsters

AMSTERDAM (ANP) - Vincent van Sliedregt stopt als bondscoach van de Nederlandse basketbalsters. Dat meldt de Nederlandse basketbalbond op de website. Van Sliedregt bereikte recent met de Nederlandse vrouwen de tweede kwalificatieronde voor het EK van 2027. Die ronde begint in november.

4 uur geleden
Onderzoek: 1 op de 3 sporters ervaart grensoverschrijdend gedrag

ARNHEM (ANP) - In het seizoen 2024-2025 heeft ruim één op de drie sporters te maken gehad met grensoverschrijdend gedrag. Ruim de helft daarvan besloot het voorval niet te melden of te bespreken. Dat blijkt uit onderzoek onder sporters van 16 jaar en ouder die in het seizoen 2024-2025 actief waren bij verenigingen, uitgevoerd in opdracht van het Centrum Veilige Sport Nederland en NOC*NSF.

4 uur geleden
Wielertalent Seixas (19) debuteert deze zomer in Tour de France

PARIJS (ANP) - Het Franse wielertalent Paul Seixas maakt komende zomer zijn debuut in de Tour de France. Dat heeft zijn ploeg Decathlon CMA CGM aangekondigd op sociale media.

7 uur geleden
Toptennissers klagen in open brief over prijzengeld Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.

7 uur geleden
Wielrenster Vos stapt af in Vuelta Femenina om sleutelbeenbreuk

DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.

8 uur geleden
Tennisser Griekspoor stijgt 2 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.

9 uur geleden