Ricciardo de snelste in ochtendsessie tweede testdag Formule 1
SAKHIR (ANP) - De Australische coureur Daniel Ricciardo heeft op de tweede testdag van de Formule 1 in Bahrein de beste tijd neergezet in de ochtendsessie. Het snelste rondje van Ricciardo in de McLaren ging in 1.32,215. De Australiër, nieuw bij McLaren, was daarmee 0,124 seconde sneller dan tweevoudig wereldkampioen Fernando Alonso die zijn officiële rentree maakte.
De 39-jarige Spanjaard nam eind 2018 afscheid van de Formule 1, maar is nu bij Alpine F1 terug in de koningsklasse. Alonso brak vorige maand bij een fietsongeluk in Zwitserland zijn bovenkaak. Twee titanium plaatjes moeten die kaak nu bij elkaar houden.
Alonso reed in de ochtend 58 rondes over het circuit van Sakhir, zes meer dan Ricciardo. De Russische nieuwkomer Nikita Mazepin was de meest actieve coureur in de ochtend, hij legde 74 rondes af in de Haas-bolide.
Problemen
Sergio Pérez, de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull, reed 39 rondes en staat halverwege de tweede testdag op de derde plaats. Wereldkampioen Lewis Hamilton kwam ondanks een spin tot 58 rondes. De zevenvoudig wereldkampioen was wel bijna 1,2 seconde minder snel dan Ricciardo. De sessie moest even worden onderbroken nadat Hamilton met zijn Mercedes in de grindbak was beland.
Sebastian Vettel kon door problemen met de versnellingsbak slechts een paar rondjes rijden in zijn Aston Martin. De viervoudig wereldkampioen moet het stuur na de lunch afstaan aan teamgenoot Lance Stroll.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
6 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
7 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
8 uur geleden