Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ribblessure houdt tennisser Nadal zes weken aan de kant

Ribblessure houdt tennisser Nadal zes weken aan de kant

BARCELONA (ANP) - Tennisser Rafael Nadal staat zo'n zes weken aan de kant met een ribblessure. De 35-jarige Spanjaard heeft een zogeheten stressfractuur in een rib opgelopen.

"Ik heb tot nu toe een goed gevoel overgehouden aan dit jaar", reageerde Nadal op zijn blessure. "Ik heb ook goede resultaten geboekt. Ik weet hoe het is om terug te vechten. Ik moet nu eerst geduld hebben voordat ik aan mijn herstel kan werken."

De nummer 3 van de wereld oogde zondag al allesbehalve fit tijdens de finale van het masterstoernooi van Indian Wells. Nadal, begin dit jaar winnaar van de Australian Open, leed tegen de Amerikaan Taylor Fritz zijn eerste nederlaag van 2022 (6-3 7-6).

Nadal nam tijdens de eindstrijd een pijnstiller en liet zich na de verloren eerste set uitgebreid verzorgen. Aan het einde van de tweede set liet hij zich opnieuw door een fysiotherapeut behandelen.

Op 22 mei begint Roland Garros, het grandslamtoernooi op gravel in Parijs dat Nadal al dertien keer won.

Meer uit Sport

Wielrenner Del Grosso boekt in Limburg tweede profzege op de weg

EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.

6 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in kwalificaties Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.

7 uur geleden
Van de Zandschulp onderuit in Boekarest na gemiste matchpoints

BOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.

7 uur geleden
Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

14 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 dag geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

2 dagen geleden