Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Revaliderende Van Dijk traint weer met een bal

Revaliderende Van Dijk traint weer met een bal

LIVERPOOL (ANP) - Bijna twee maanden na de operatie aan zijn rechterknie traint Vigil van Dijk al weer voorzichtig met een bal. De aanvoerder van het Nederlands elftal deelde via sociale media wat beelden van zijn revalidatieproces. Daarop is te zien dat Van Dijk ook weer met de bal bezig is.

De 29-jarige verdediger van de Engelse kampioen Liverpool raakte op 17 oktober geblesseerd tijdens de stadsderby tegen Everton (2-2). Doelman Jordan Pickford van Everton kwam wild invliegen en daardoor liep Van Dijk schade op aan de kruisbanden in zijn rechterknie. Bijna twee weken later onderging de Oranje-international in Londen een operatie, die volgens de medische staf van Liverpool geslaagd was.

"Ik zal er alles aan doen om zo snel mogelijk terug te keren", zei Van Dijk toen. "Ik bekijk mijn revalidatieproces van dag tot dag. Mijn focus ligt daar volledig op. Ik zal terugkeren." De Brabander deelde maandag beelden van zijn revalidatie met daarbij de tekst 'stap voor stap'. Bondscoach Frank de Boer hoopt dat zijn aanvoerder op tijd hersteld is voor het EK van komende zomer.

Meer uit Voetbal

Nieuw-Zeeland staat niet meer achter FIFA-voorzitter Infantino

WELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.

1 uur geleden
Coach Míchel ziet Ajax te veel duels verliezen tegen Shelbourne

DUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.

11 uur geleden
Ajax na gelijkspel tegen Shelbourne naar play-offs tegen Sion

DUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).

12 uur geleden
PSG wint Europese Supercup opnieuw door zege op Aston Villa

SALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.

1 dag geleden
Xavi eerste buitenlandse bondscoach Oranje sinds Happel in 1978

ZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.

1 dag geleden
Xavi vindt zichzelf 'een beetje een zoon van Nederlandse voetbal'

ZEIST (ANP) - Xavi beschouwt zichzelf als "een beetje een zoon van het Nederlandse voetbal". Dat zegt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal in een persbericht van de KNVB. "Ik vind het een enorme eer om bondscoach van het Nederlands elftal te worden. Als iemand die zijn opleiding heeft genoten aan de academie van FC Barcelona, met sterke invloeden van onder anderen Johan Cruijff en Rinus Michels, voel ik een bijzondere verbondenheid met het Nederlandse voetbal."

1 dag geleden
Spanjaard Xavi nieuwe bondscoach Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft de Spaanse oud-voetballer Xavi Hernández aangesteld als bondscoach van het Nederlands elftal. De 46-jarige voormalig trainer van onder meer FC Barcelona heeft een contract getekend tot en met het WK van 2030. Xavi is de opvolger van Ronald Koeman, die vertrok na het teleurstellend verlopen WK van deze zomer.

1 dag geleden