Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Revaliderende golfer Woods staat op startlijst Masters Augusta

Revaliderende golfer Woods staat op startlijst Masters Augusta

AUGUSTA (ANP) - Golfer Tiger Woods staat op de deelnemerslijst van de Masters. Dat is opvallend, want de vijftienvoudig majorwinnaar lijkt nog ver verwijderd van een rentree, ook al werkt hij hard aan zijn comeback na zijn zware auto-ongeval in februari 2021.

Het is ook zeer onwaarschijnlijk dat de 46-jarige Woods afslaat op 7 april in het majortoernooi op de banen van Augusta. De toernooi-organisatie zet genodigden op de startlijst totdat ze zich zelf afmelden.

Woods raakte zwaargewond toen hij ruim een jaar geleden met hoge snelheid met zijn auto van de weg raakte en crashte. Hij moest diverse operaties ondergaan en vooral zijn rechterbeen was ernstig verminkt.

De golfer zegt nog altijd te geloven in een comeback. "Je zult me ooit weer zien op de PGA Tour, ik weet alleen nog niet wanneer," zei Woods onlangs.

Tot nu toe schreef Woods 82 PGA-titels op zijn naam en stond hij 683 weken op de nummer-1 positie.

Meer uit Sport

Belg Nys wint voor tweede keer EK veldrijden, Nieuwenhuis vierde

ZEDDAM (ANP) - De Belgische veldrijder Thibau Nys is voor de tweede keer in zijn carrière Europees kampioen geworden. In Zeddam bleef hij na negen ronden zijn landgenoot Joran Wyseure voor. Niels Vandeputte maakte het Belgische podium compleet.

1 uur geleden
Motorcoureur Veijer valt meteen uit bij GP van Qatar

LUSAIL (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Qatar in de Moto2 meteen uitgevallen. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo, die als vierde van start ging op het circuit van Lusail, raakte in de eerste bocht het achterwiel van de motor voor zich en ging onderuit.

2 uur geleden
MotoGP-rijder Bagnaia uitgeschakeld door dubbele voetbreuk

LUSAIL (ANP) - MotoGP-coureur Francesco Bagnaia heeft een dubbele breuk in zijn rechtervoet opgelopen door zijn crash zaterdag in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. De Italiaanse tweevoudig wereldkampioen (2022 en 2023) zal niet starten in de hoofdrace op zondag en vliegt terug naar Italië voor een operatie. Dat meldde het fabrieksteam van Ducati.

3 uur geleden
Ferrari-coureurs Hamilton en Leclerc leggen ruzie bij

SÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.

7 uur geleden
Verstappen zint op inhaalrace vanaf laatste startrij Interlagos

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.

8 uur geleden
Norris snelste in kletsnatte kwalificatie GP van São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.

19 uur geleden
Nummer 1 Rybakina laat WTA Finals schieten, Kostjoek vervanger

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.

19 uur geleden