Revaliderende golfer Woods staat op startlijst Masters Augusta
AUGUSTA (ANP) - Golfer Tiger Woods staat op de deelnemerslijst van de Masters. Dat is opvallend, want de vijftienvoudig majorwinnaar lijkt nog ver verwijderd van een rentree, ook al werkt hij hard aan zijn comeback na zijn zware auto-ongeval in februari 2021.
Het is ook zeer onwaarschijnlijk dat de 46-jarige Woods afslaat op 7 april in het majortoernooi op de banen van Augusta. De toernooi-organisatie zet genodigden op de startlijst totdat ze zich zelf afmelden.
Woods raakte zwaargewond toen hij ruim een jaar geleden met hoge snelheid met zijn auto van de weg raakte en crashte. Hij moest diverse operaties ondergaan en vooral zijn rechterbeen was ernstig verminkt.
De golfer zegt nog altijd te geloven in een comeback. "Je zult me ooit weer zien op de PGA Tour, ik weet alleen nog niet wanneer," zei Woods onlangs.
Tot nu toe schreef Woods 82 PGA-titels op zijn naam en stond hij 683 weken op de nummer-1 positie.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
32 minuten geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
4 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden