Reuzenslalom in Semmering gestaakt wegens wind
SEMMERING (ANP) - Vanwege sterke windstoten is de reuzenslalom om de wereldbeker voor vrouwen in het Oostenrijkse Semmering maandag gestaakt. Dat gebeurde na de eerste run waarin de Slowaakse Petra Vlhova de snelste was geweest. Skifederatie FIS heeft nog niet gemeld of de uitslag van die eerste manche als einduitslag geldt of dat er op een andere datum nog een tweede run volgt.
Vlhova, die dit seizoen al drie wereldbekerzeges op haar naam heeft staan, hield de Italiaanse Marta Bassino en de Zwitserse Michelle Gisin achter zich. De Amerikaanse Mikaela Shiffrin had de vierde tijd. De Nederlandse Adriana Jelinkova wist zich niet te plaatsen voor de tweede run. Ze had de 35e tijd.
De super-G voor de mannen in Bormio ging niet door vanwege de hevige sneeuwval in het Italiaanse skioord. De FIS schoof die wedstrijd door naar dinsdag, terwijl de voor die dag geplande afdaling is verplaatst naar woensdag.
Meer uit Sport
SAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich ook op de 200 meter vrije slag geplaatst voor de finale op de EK. In het Olympic Aquatic Centre van Parijs won de 26-jarige Friezin de eerste halve finale in 1.56,35, de derde tijd van allemaal. Ze was sneller dan woensdagochtend in de series (1.58,00). Imani de Jong schaarde zich niet bij de beste acht.
40 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft een flitsende start gemaakt op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper bezet na drie onderdelen de tweede plaats achter de Duitse wereldkampioen Leo Neugebauer.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken kan zich opmaken voor de finale van het discuswerpen op de EK atletiek in Birmingham. De winnares van het zilver bij het kogelstoten had in de kwalificaties genoeg aan één worp om de limiet van 62,50 te slechten. Ze noteerde 62,74 meter. De finale is vrijdag.
7 uur geledenZAGREB (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) komt tijdens de kwalificatiewedstrijd bij de EK turnen in Zagreb in actie op de toestellen brug en balk. Dat blijkt uit de opstelling van de Nederlandse vrouwenploeg.
8 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen (26) heeft zich op de 200 meter vrije slag geplaatst voor de halve finales op de EK in Parijs. De Friezin noteerde met 1.58,00 de vierde tijd, achter de Tsjechische Barbora Seemanová die met 1.57,10 de snelste was.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren start met een geheel fitte en frisse selectie aan het WK hockey in eigen land. Volgens de 53-jarige trainer van de titelverdediger is zijn ploeg in vorm. "We hebben na de play-offs en de laatste wedstrijden in de Pro League even rust gehad en daarna stevig getraind. Nu zijn we aan het taperen en klaar voor zaterdag", kijkt hij uit naar de eerste groepswedstrijd in Amstelveen tegen Chili.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Nadine Visser heeft de week voor de EK atletiek in Birmingham nog behoorlijk in de stress gezeten. De winnares van het goud op de 100 meter horden kreeg last van haar achillespees en twijfelde of ze wel zou kunnen meedoen.
17 uur geleden