Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reuzenslalom in Semmering gestaakt wegens wind

Reuzenslalom in Semmering gestaakt wegens wind

SEMMERING (ANP) - Vanwege sterke windstoten is de reuzenslalom om de wereldbeker voor vrouwen in het Oostenrijkse Semmering maandag gestaakt. Dat gebeurde na de eerste run waarin de Slowaakse Petra Vlhova de snelste was geweest. Skifederatie FIS heeft nog niet gemeld of de uitslag van die eerste manche als einduitslag geldt of dat er op een andere datum nog een tweede run volgt.

Vlhova, die dit seizoen al drie wereldbekerzeges op haar naam heeft staan, hield de Italiaanse Marta Bassino en de Zwitserse Michelle Gisin achter zich. De Amerikaanse Mikaela Shiffrin had de vierde tijd. De Nederlandse Adriana Jelinkova wist zich niet te plaatsen voor de tweede run. Ze had de 35e tijd.

De super-G voor de mannen in Bormio ging niet door vanwege de hevige sneeuwval in het Italiaanse skioord. De FIS schoof die wedstrijd door naar dinsdag, terwijl de voor die dag geplande afdaling is verplaatst naar woensdag.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp in tweede partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp maakt zijn partij tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina af als tweede partij op baan 6 van Wimbledon. Het restant van de partij in de tweede ronde van Wimbledon volgt na een wedstrijd in het vrouwendubbel.

34 minuten geleden
Partij Van de Zandschulp op Wimbledon gaat donderdag verder

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.

11 uur geleden
Ook vroege aftocht voor tennisster Paolini op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.

12 uur geleden
Alcaraz moet op Wimbledon werken voor zege op Britse amateur

LONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.

14 uur geleden
Dertien Nederlanders in Lille aan de start van de Tour de France

LILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.

15 uur geleden
Tennisster Sabalenka laat zich niet verrassen op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.

17 uur geleden
Start tenniswedstrijden Wimbledon uitgesteld door regen

LONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.

21 uur geleden