Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reuters: Tesla gaat goedkopere nieuwe auto maken van 25.000 euro

Reuters: Tesla gaat goedkopere nieuwe auto maken van 25.000 euro

BERLIJN (ANP) - Het Amerikaanse Tesla is van plan om in zijn Duitse fabriek een nieuwe elektrische auto te gaan produceren die 25.000 euro gaat kosten, meldt persbureau Reuters op basis van bronnen.

De concurrentie onder autofabrikanten op het gebied van goedkopere elektrisch aangedreven auto's neemt de laatste tijd flink toe. Het antwoord van Tesla-topman Elon Musk hierop is een geheel nieuw model, dat aanzienlijk goedkoper is dan de huidige Tesla's.

Hij maakte zijn plan vorige week bekend bij de Tesla-fabriek in Grünheide, nabij Berlijn. Musk zei niet wanneer de productie gestart gaat worden. In de Duitse fabriek wordt momenteel de Model Y geproduceerd, de best verkochte elektrische auto van Europa.

Hoeveel de nieuwe Tesla in Nederland zou moeten gaan kosten is niet bekend. De goedkoopste Tesla in Duitsland is momenteel de Model 3 met een prijskaart van 42.990 euro. Dat is evenveel als in Nederland.

Meer uit Financieel

Problemen met pinnen bij ING en Triodos

AMSTERDAM (ANP) - Klanten van ING en Triodos hebben zaterdagochtend moeilijker kunnen pinnen. Volgens ING lag het probleem bij een externe partij die pintransacties afhandelt, maar is de storing nu voorbij.

41 minuten geleden
Spirit Airlines heft zichzelf op na uitblijven staatssteun VS

DANIA BEACH (ANP) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines staakt per direct alle activiteiten. De budgetvlieger kwam in financiële problemen toen de Iranoorlog een sterke stijging van de brandstofkosten veroorzaakte. Gesprekken met de Amerikaanse regering over noodsteun liepen op niets uit.

5 uur geleden
Nuenense vleesverwerker vraagt faillissement aan na ingreep NVWA

NUENEN (ANP) - Vleesverwerker Esro Vlees uit Nuenen heeft faillissement aangevraagd na een ingreep van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). De toezichthouder verdenkt het bedrijf ervan onveilig vlees te verhandelen en heeft de vergunning ingetrokken. De directie van Esro Vlees stelt dat dit "onvermijdelijk" heeft geleid tot het faillissement.

5 uur geleden
Bloomberg: geen akkoord Spirit Airlines en Amerikaanse regering

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De gesprekken tussen de Amerikaanse regering en luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines zijn beëindigd zonder een akkoord om de in moeilijkheden verkerende luchtvaartmaatschappij te redden. Dat melden bronnen die op de hoogte zijn van de gesprekken aan persbureau Bloomberg.

6 uur geleden
Nederlander voorzichtig met boeken zomervakantie, maar gaat wel

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders blijven voorzichtig met het boeken van hun zomervakantie. Reisbranchevereniging ANVR ziet dat mensen wel op vakantie willen, maar door wat onrust rondom vliegen meer voor zekerheid gaan.

7 uur geleden
Wall Street sluit gemengd na vredesvoorstel Iran en reactie Trump

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.

15 uur geleden
WSJ: luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt sluiting voor

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.

16 uur geleden