Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reuters: Achmea praat met NN over verkoop levensverzekeringen

Reuters: Achmea praat met NN over verkoop levensverzekeringen

ZEIST (ANP) - Verzekeraar Achmea houdt verkennende gesprekken met concurrent NN over de verkoop van zijn activiteiten op het vlak van levensverzekeringen, meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Het moederbedrijf van merken als Centraal Beheer en FBTO praat ook over een mogelijke deal met de verzekeraar Athora, die in handen is van de Amerikaanse investeerder Apollo Management.

Achmea bevestigde deze week al "intern en extern" de opties te onderzoeken voor de divisie die voor klanten pensioenen en levensverzekeringen verzorgt. Deze activiteiten zouden ruim 2 miljard euro waard kunnen zijn, aldus een bron van Reuters. Het zou gaan om een bedrijfsonderdeel dat geen nieuwe polissen meer verkoopt, maar nog wel bezittingen van 40 miljard euro beheert.

Achmea, Athora en NN wilden niet ingaan op vragen over de gesprekken.

Meer uit Financieel

WOZ-bureau vraagt te veel voor taxaties, oordelen rechtbanken

HAARLEM (ANP) - Huiseigenaren die bezwaar maken tegen de WOZ-waarde van hun huis, moeten goed letten op de tarieven van bezwaarbureaus. Volgens een reeks uitspraken bij de rechtbanken Noord-Holland en Zeeland-West-Brabant heeft een WOZ-bezwaarbureau veel te veel geld gevraagd voor het opstellen van taxatierapporten.

25 minuten geleden
IEA: recordvrijgave olie moet druk op energiemarkt verlichten

PARIJS (ANP) - Het Internationaal Energie Agentschap (IEA) bevestigt dat leden 400 miljoen vaten olie vrijgeven uit de noodreserves. Dat is de grootste vrijgave in de geschiedenis van de organisatie.

29 minuten geleden
Wall Street opent gemengd, softwarebedrijf Oracle wint na cijfers

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met wisselende koersuitslagen geopend. Beleggers op Wall Street blijven de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten en op de oliemarkten in de gaten houden. Software- en cloudbedrijf Oracle kwam met kwartaalresultaten en stond bij de stijgers.

1 uur geleden
IEA-landen maken 400 miljoen vaten olie vrij uit reserves

DEN HAAG (ANP) - Het Internationaal Energieagentschap (IEA) heeft besloten 400 miljoen vaten olie vrij te geven uit de strategische voorraden van de aangesloten landen. Nederland draagt daar 5,4 miljoen vaten aan bij, melden Haagse bronnen.

1 uur geleden
Bronnen: Shell kan niet voldoende lng leveren aan klanten in Azië

LONDEN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Shell zegt door overmacht niet voldoende vloeibaar gemaakt aardgas (lng) te kunnen leveren aan klanten in Azië. Het olie- en gasconcern is een van de bedrijven die het zogeheten "force majeure" heeft verklaard. Dat zeggen bronnen tegen persbureaus Reuters en Bloomberg.

2 uur geleden
Tuinders merken voorlopig niet veel van hogere energieprijzen

ZOETERMEER (ANP) - Telers van groenten, fruit, bloemen en planten merken voorlopig nog niet heel veel van de opgelopen energieprijzen, stelt branchevereniging Glastuinbouw Nederland. Dat komt omdat veel tuinders voor het merendeel van hun energiebehoefte een vast contract hebben, legt een woordvoerster uit.

3 uur geleden
Japan gaat strategische olievoorraden vrijgeven

TOKIO (ANP/RTR) - Japan gaat strategische oliereserves vrijgeven om zo de sterk gestegen olieprijzen door de oorlog in het Midden-Oosten tegen te gaan. Dat heeft de Japanse premier Sanae Takaichi aangekondigd.

4 uur geleden