Reus voorkomt afgang voor Borussia Dortmund
DORTMUND (ANP) - Hekkensluiter SC Paderborn heeft in de Bundesliga net niet voor een grote verrassing kunnen zorgen. De gepromoveerde ploeg leidde in de uitwedstrijd tegen topclub Borussia Dortmund bij de rust met sensationele cijfers: 0-3. Dankzij een groot offensief van de thuisclub na de pauze eindigde het duel toch nog in 3-3.
Borussia Dortmund staat nu op vijf punten van koploper Borussia Mönchengladbach, dat zaterdag bij Union Berlin speelt.
Borussia verdedigde dramatisch slecht in de eerste helft. Streli Mamba (twee) en Gerrit Holtmann straften het gebrek aan snelheid en rugdekking in de gammele defensie van Dortmund hard af. Na de pauze zette Borussia de achtervolging fel in. Na treffers van Jadon Sancho en Axel Witsel bracht Marco Reus in de extra tijd de gelijkmaker op zijn naam.
Borussia Dortmund speelt woensdag de zware uitwedstrijd in de Champions League tegen Barcelona. Beide clubs zijn nog niet zeker van overwinteren.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
5 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
8 uur geleden