Reus voorkomt afgang voor Borussia Dortmund
DORTMUND (ANP) - Hekkensluiter SC Paderborn heeft in de Bundesliga net niet voor een grote verrassing kunnen zorgen. De gepromoveerde ploeg leidde in de uitwedstrijd tegen topclub Borussia Dortmund bij de rust met sensationele cijfers: 0-3. Dankzij een groot offensief van de thuisclub na de pauze eindigde het duel toch nog in 3-3.
Borussia Dortmund staat nu op vijf punten van koploper Borussia Mönchengladbach, dat zaterdag bij Union Berlin speelt.
Borussia verdedigde dramatisch slecht in de eerste helft. Streli Mamba (twee) en Gerrit Holtmann straften het gebrek aan snelheid en rugdekking in de gammele defensie van Dortmund hard af. Na de pauze zette Borussia de achtervolging fel in. Na treffers van Jadon Sancho en Axel Witsel bracht Marco Reus in de extra tijd de gelijkmaker op zijn naam.
Borussia Dortmund speelt woensdag de zware uitwedstrijd in de Champions League tegen Barcelona. Beide clubs zijn nog niet zeker van overwinteren.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden