Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic
DORTMUND (ANP) - Voetballer Marco Reus heeft ontkend dat hij zich als een leider zou hebben gedragen in een 'coup' tegen Borussia Dortmund-coach Edin Terzic.
De Duitse sportkrant Bild meldde in december dat Reus als 'leider van een groep' een poging deed om Terzic af te zetten. Volgens Bild zou Reus hebben geklaagd over het werk van Terzic. Ook zou hij samen met anderen bij Borussia CEO Hans-Joachim Watzke consequenties hebben geëist. In een interview met Sport1 vertelt Reus dat dat niet waar is. "Er was geen poging tot een 'coup'. Niet van mij en ook niet van andere spelers. Het was moeilijk om dat te lezen", zegt hij.
"Ik heb veel meegemaakt in mijn carrière en ik ben niet echt het type dat zich door negatieve krantenkoppen laat leiden. Maar deze bewering maakte me boos. Voor mij is er een grens overschreden en daarom wil ik het hier niet zomaar bij laten", voegde hij eraan toe, verwijzend naar de berichten over hem. "Het is complete onzin", zei hij verder. Reus zei in het interview dat hij 'een goede band heeft' met de trainer en dat ze regelmatig 'openlijk met elkaar praten'.
Meer uit Voetbal
GDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.
1 uur geledenORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
3 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.
4 uur geledenVENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.
5 uur geleden