Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

DORTMUND (ANP) - Voetballer Marco Reus heeft ontkend dat hij zich als een leider zou hebben gedragen in een 'coup' tegen Borussia Dortmund-coach Edin Terzic.

De Duitse sportkrant Bild meldde in december dat Reus als 'leider van een groep' een poging deed om Terzic af te zetten. Volgens Bild zou Reus hebben geklaagd over het werk van Terzic. Ook zou hij samen met anderen bij Borussia CEO Hans-Joachim Watzke consequenties hebben geëist. In een interview met Sport1 vertelt Reus dat dat niet waar is. "Er was geen poging tot een 'coup'. Niet van mij en ook niet van andere spelers. Het was moeilijk om dat te lezen", zegt hij.

"Ik heb veel meegemaakt in mijn carrière en ik ben niet echt het type dat zich door negatieve krantenkoppen laat leiden. Maar deze bewering maakte me boos. Voor mij is er een grens overschreden en daarom wil ik het hier niet zomaar bij laten", voegde hij eraan toe, verwijzend naar de berichten over hem. "Het is complete onzin", zei hij verder. Reus zei in het interview dat hij 'een goede band heeft' met de trainer en dat ze regelmatig 'openlijk met elkaar praten'.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

10 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

10 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

11 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

13 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

14 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

15 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

16 uur geleden