Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

DORTMUND (ANP) - Voetballer Marco Reus heeft ontkend dat hij zich als een leider zou hebben gedragen in een 'coup' tegen Borussia Dortmund-coach Edin Terzic.

De Duitse sportkrant Bild meldde in december dat Reus als 'leider van een groep' een poging deed om Terzic af te zetten. Volgens Bild zou Reus hebben geklaagd over het werk van Terzic. Ook zou hij samen met anderen bij Borussia CEO Hans-Joachim Watzke consequenties hebben geëist. In een interview met Sport1 vertelt Reus dat dat niet waar is. "Er was geen poging tot een 'coup'. Niet van mij en ook niet van andere spelers. Het was moeilijk om dat te lezen", zegt hij.

"Ik heb veel meegemaakt in mijn carrière en ik ben niet echt het type dat zich door negatieve krantenkoppen laat leiden. Maar deze bewering maakte me boos. Voor mij is er een grens overschreden en daarom wil ik het hier niet zomaar bij laten", voegde hij eraan toe, verwijzend naar de berichten over hem. "Het is complete onzin", zei hij verder. Reus zei in het interview dat hij 'een goede band heeft' met de trainer en dat ze regelmatig 'openlijk met elkaar praten'.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

3 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

7 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

7 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

8 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

9 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

10 uur geleden