Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic

DORTMUND (ANP) - Voetballer Marco Reus heeft ontkend dat hij zich als een leider zou hebben gedragen in een 'coup' tegen Borussia Dortmund-coach Edin Terzic.

De Duitse sportkrant Bild meldde in december dat Reus als 'leider van een groep' een poging deed om Terzic af te zetten. Volgens Bild zou Reus hebben geklaagd over het werk van Terzic. Ook zou hij samen met anderen bij Borussia CEO Hans-Joachim Watzke consequenties hebben geëist. In een interview met Sport1 vertelt Reus dat dat niet waar is. "Er was geen poging tot een 'coup'. Niet van mij en ook niet van andere spelers. Het was moeilijk om dat te lezen", zegt hij.

"Ik heb veel meegemaakt in mijn carrière en ik ben niet echt het type dat zich door negatieve krantenkoppen laat leiden. Maar deze bewering maakte me boos. Voor mij is er een grens overschreden en daarom wil ik het hier niet zomaar bij laten", voegde hij eraan toe, verwijzend naar de berichten over hem. "Het is complete onzin", zei hij verder. Reus zei in het interview dat hij 'een goede band heeft' met de trainer en dat ze regelmatig 'openlijk met elkaar praten'.

Meer uit Voetbal

Kroaat Rakitic beëindigt voetbalcarrière

SPLIT (ANP) - De Kroaat Ivan Rakitic beëindigt zijn voetbalcarrière. De 37-jarige oud-international maakte maandag zijn beslissing op Instagram bekend.

46 minuten geleden
Japans bedrijf Yanmar neemt Almere City FC over

ALMERE (ANP) - Almere City FC wordt overgenomen door het Japanse bedrijf Yanmar. De club uit de Keuken Kampioen Divisie maakte maandag bekend dat het familiebedrijf, dat al tien jaar stadionsponsor is, een overeenkomst heeft getekend met Kroonenberg Groep over de overname van alle aandelen en het stadion van de club.

2 uur geleden
Algemeen directeur De Haan langer bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract met algemeen directeur Ferry de Haan verlengd tot de zomer van 2028. De 52-jarige oud-prof is sinds medio 2021 werkzaam in Friesland en vervult sinds 2023 de rol van algemeen directeur bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.

3 uur geleden
Officials Shukrula en Higler in actie bij EK-duel Polen-Zweden

NYON (ANP) - De Nederlandse officials Shona Shukrula en Dennis Higler komen dinsdag in actie bij het duel tussen Polen en Zweden op het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. Shukrula is de vierde official in St. Jakob-Park in Basel, Higler de assistent-videoscheidsrechter.

4 uur geleden
Voetbalster Yohannes vertrekt bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Voetbalster Lily Yohannes vertrekt bij Ajax. Dat maakte de 18-jarige international van de Verenigde Staten bekend op Instagram. "Na vijf jaar in het rood-wit is het tijd om deze prachtige club Ajax te verlaten", schreef de middenveldster.

4 uur geleden
Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

9 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

14 uur geleden