Reus ontkent 'coup' tegen Borussia Dortmund-trainer Terzic
DORTMUND (ANP) - Voetballer Marco Reus heeft ontkend dat hij zich als een leider zou hebben gedragen in een 'coup' tegen Borussia Dortmund-coach Edin Terzic.
De Duitse sportkrant Bild meldde in december dat Reus als 'leider van een groep' een poging deed om Terzic af te zetten. Volgens Bild zou Reus hebben geklaagd over het werk van Terzic. Ook zou hij samen met anderen bij Borussia CEO Hans-Joachim Watzke consequenties hebben geëist. In een interview met Sport1 vertelt Reus dat dat niet waar is. "Er was geen poging tot een 'coup'. Niet van mij en ook niet van andere spelers. Het was moeilijk om dat te lezen", zegt hij.
"Ik heb veel meegemaakt in mijn carrière en ik ben niet echt het type dat zich door negatieve krantenkoppen laat leiden. Maar deze bewering maakte me boos. Voor mij is er een grens overschreden en daarom wil ik het hier niet zomaar bij laten", voegde hij eraan toe, verwijzend naar de berichten over hem. "Het is complete onzin", zei hij verder. Reus zei in het interview dat hij 'een goede band heeft' met de trainer en dat ze regelmatig 'openlijk met elkaar praten'.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
14 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
15 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
6 uur geleden