Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Restant gestaakte duel tussen AZ en NEC op 6 december

Restant gestaakte duel tussen AZ en NEC op 6 december

ZEIST (ANP) - De resterende minuten van het zondag gestaakte Eredivisieduel tussen AZ en NEC worden op 6 december (19.00 uur) in Alkmaar uitgespeeld. Het competitiebestuur betaald voetbal heeft besloten dat daarbij publiek is toegestaan.

De wedstrijd werd gestaakt nadat NEC-aanvaller Bas Dost zonder dat er een bal in de buurt was in elkaar was gezakt en buiten bewustzijn op het veld bleef liggen. Dost werd door de medische staf van beide teams behandeld waarbij spelers van zowel AZ als NEC een kring vormden om hem af te schermen. De aanvaller was weer bij kennis toen hij per brancard het veld verliet en naar het ziekenhuis werd gebracht. Eerder in de week meldde Dost, in afwachting van onderzoeksresultaten, dat het "naar omstandigheden" goed met hem gaat.

De stand was 2-1 in Nijmeegs voordeel toen het duel in de 90e minuut werd afgebroken.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

1 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

1 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

6 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

7 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

7 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

7 uur geleden