Restant gestaakte duel tussen AZ en NEC op 6 december
ZEIST (ANP) - De resterende minuten van het zondag gestaakte Eredivisieduel tussen AZ en NEC worden op 6 december (19.00 uur) in Alkmaar uitgespeeld. Het competitiebestuur betaald voetbal heeft besloten dat daarbij publiek is toegestaan.
De wedstrijd werd gestaakt nadat NEC-aanvaller Bas Dost zonder dat er een bal in de buurt was in elkaar was gezakt en buiten bewustzijn op het veld bleef liggen. Dost werd door de medische staf van beide teams behandeld waarbij spelers van zowel AZ als NEC een kring vormden om hem af te schermen. De aanvaller was weer bij kennis toen hij per brancard het veld verliet en naar het ziekenhuis werd gebracht. Eerder in de week meldde Dost, in afwachting van onderzoeksresultaten, dat het "naar omstandigheden" goed met hem gaat.
De stand was 2-1 in Nijmeegs voordeel toen het duel in de 90e minuut werd afgebroken.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
5 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geleden