Restant gestaakt duel Vitesse - Sparta Rotterdam op 19 april
ZEIST (ANP) - Sparta Rotterdam moet op dinsdag 19 april naar Arnhem voor de laatste zes minuten van het gestaakte Eredivisieduel met Vitesse. Een paar dagen eerder, op zaterdag 16 april, halen de Rotterdammers de vanwege storm Eunice afgelaste wedstrijd bij Fortuna Sittard in. Beide duels van de nummer 17 zijn om 18.45 uur.
Vitesse - Sparta werd begin deze maand in blessuretijd gestaakt na wangedrag van het thuispubliek. Sparta, dat 1-0 voorstond, voelde zich daarna niet veilig om verder te voetballen. De KNVB besloot vorige week dat het restant moet worden uitgespeeld. Daar zal geen publiek bij aanwezig zijn.
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam stond voor 18 februari op het programma, maar die vrijdagavond kon de wedstrijd niet doorgaan door storm Eunice. Fortuna staat nu vijftiende met 2 punten meer dan de Rotterdammers, die wel een wedstrijd minder speelden.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
6 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
8 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
10 uur geleden