Restant gestaakt duel Vitesse - Sparta Rotterdam op 19 april
ZEIST (ANP) - Sparta Rotterdam moet op dinsdag 19 april naar Arnhem voor de laatste zes minuten van het gestaakte Eredivisieduel met Vitesse. Een paar dagen eerder, op zaterdag 16 april, halen de Rotterdammers de vanwege storm Eunice afgelaste wedstrijd bij Fortuna Sittard in. Beide duels van de nummer 17 zijn om 18.45 uur.
Vitesse - Sparta werd begin deze maand in blessuretijd gestaakt na wangedrag van het thuispubliek. Sparta, dat 1-0 voorstond, voelde zich daarna niet veilig om verder te voetballen. De KNVB besloot vorige week dat het restant moet worden uitgespeeld. Daar zal geen publiek bij aanwezig zijn.
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam stond voor 18 februari op het programma, maar die vrijdagavond kon de wedstrijd niet doorgaan door storm Eunice. Fortuna staat nu vijftiende met 2 punten meer dan de Rotterdammers, die wel een wedstrijd minder speelden.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
3 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
15 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
18 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
20 uur geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
21 uur geleden