Restant gestaakt duel Vitesse - Sparta Rotterdam op 19 april
ZEIST (ANP) - Sparta Rotterdam moet op dinsdag 19 april naar Arnhem voor de laatste zes minuten van het gestaakte Eredivisieduel met Vitesse. Een paar dagen eerder, op zaterdag 16 april, halen de Rotterdammers de vanwege storm Eunice afgelaste wedstrijd bij Fortuna Sittard in. Beide duels van de nummer 17 zijn om 18.45 uur.
Vitesse - Sparta werd begin deze maand in blessuretijd gestaakt na wangedrag van het thuispubliek. Sparta, dat 1-0 voorstond, voelde zich daarna niet veilig om verder te voetballen. De KNVB besloot vorige week dat het restant moet worden uitgespeeld. Daar zal geen publiek bij aanwezig zijn.
Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam stond voor 18 februari op het programma, maar die vrijdagavond kon de wedstrijd niet doorgaan door storm Eunice. Fortuna staat nu vijftiende met 2 punten meer dan de Rotterdammers, die wel een wedstrijd minder speelden.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
23 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 dag geleden