Respectvol Spanje op hoede voor EK-debutant Georgië
FRANKFURT (ANP/DPA) - Spanje heeft veel respect voor Georgië, de verrassende tegenstander in de achtste finales van het EK voetbal. Dat zegt de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente. Hij is op zijn hoede voor de EK-debutant.
"Ik heb het allergrootste respect voor deze rivaal, ze spelen vooralsnog een geweldig toernooi. Daarom moeten we op ons best zijn om te winnen en uiteindelijk door te komen", zei De la Fuente.
Hij vindt vooral de counters van Georgië gevaarlijk, waarbij ze gebruikmaken van snelle spelers voorin. "Ze zijn gemotiveerd geworden door de eerste drie wedstrijden op dit toernooi en dat maakt ze alleen maar gevaarlijker." Georgië won woensdag met 2-0 van Portugal.
Titelkandidaat Spanje treft Georgië zondag in Keulen om 21.00 uur. De winnaar ontmoet mogelijk gastheer Duitsland in de kwartfinale, als dat land wint van Denemarken. Oranje speelt dinsdag tegen Roemenië.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
4 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
6 uur geleden