Reservedoelman Alblas van Excelsior stopt door knieblessure
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior-keeper Norbert Alblas beëindigt na dit seizoen zijn carrière. De 29-jarige reservedoelman van de Rotterdammers liep vorige week tijdens de training een kruisbandblessure op, de derde in zijn loopbaan. Alblas besloot daarna te stoppen en zich te gaan richten op een trainersloopbaan.
"Ik heb twee keer eerder mijn kruisband afgescheurd, dus ik wist meteen dat het mis was", zegt Alblas op de website van de club over de blessure. "Nadat het gebeurd was, speelde direct door mijn hoofd om met keepen te stoppen. Ik heb niet het geloof dat ik na mijn revalidatie nog meer uit mijn keeperscarrière ga halen."
Alblas zat in de jeugdopleiding van AZ. Vervolgens keepte hij bij Ajax, NEC en TOP Oss. In 2022 tekende hij een contract bij Excelsior, waar hij tweede doelman was achter Stijn van Gassel.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.
12 minuten geledenPARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.
13 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.
22 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
16 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
21 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
23 uur geleden