Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reserveaanvoerder Berghuis probeert aankopen Ajax op te peppen

Reserveaanvoerder Berghuis probeert aankopen Ajax op te peppen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis is als reserveaanvoerder bij het onrustige Ajax druk bezig "alle neuzen dezelfde kant op te krijgen". De oud-Feyenoorder richt zich daarbij vooral op de vele nieuwe spelers die deze zomer zijn gekomen. "Ik probeer oog te hebben voor het gevoel van medespelers. Dat ze geloof moeten houden in hun eigen kwaliteiten", aldus de 31-jarige international voor het Europa League-duel met Olympique Marseille.

"Natuurlijk heb ik het nieuws gisteren ook meegekregen", zegt Berghuis over de mogelijke belangenverstrengeling van technisch directeur Sven Mislintat bij de aankoop van de linksback Borna Sosa. "Ik heb de apps van de kranten ook. Ik vind het jammer, want ik vind het spelletje gewoon zo leuk. En dan moet het alleen maar hierover gaan… Het leidt alleen maar af."

De aanvallende middenvelder leeft ook nog in mineur vanwege de kansloze 3-1-nederlaag bij FC Twente van zondag. "Er was geen moment het geloof dat er iets te halen was. De voorwaarden om te presteren waren er niet voor de nieuwe jongens om een goede wedstrijd te spelen. Voor mijzelf ook niet. Dat probeer ik bij de jongens aan te geven."

Het duel met Marseille van donderdag komt dan ook als geroepen. Berghuis; "Een speler wil in zo'n situatie het liefst morgen een toppartij op de mat leggen."

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

2 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

3 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

6 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

6 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

8 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

11 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 dag geleden