Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Replay voor Manchester United, City eenvoudig langs Port Vale

Replay voor Manchester United, City eenvoudig langs Port Vale

WOLVERHAMPTON (ANP) - Manchester United heeft in de derde ronde van de FA Cup de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers met 0-0 gelijkgespeeld. Door het doelpuntloze gelijkspel wacht United een replay, die gespeeld zal worden op het eigen Old Trafford.

Bij United had Tahith Chong een basisplaats. De 20-jarige Nederlander werd in de 82e minuut gewisseld. In de slotfase werd Marcus Rashford nog ingebracht, maar ook hij kwam niet tot scoren in Wolverhampton. Sergio Romero, voormalig keeper van AZ, begon bij Manchester United onder de lat. Ook onder anderen Brandon Williams en Daniel James hadden een basisplek.

Ook stadgenoot Manchester City liet een aantal vaste basisspelers tot rust komen. Met een combinatie van vaste krachten en reserves werd Port Vale, middenmoter in League Two (vierde niveau), met 4-1 verslagen. Oleksandr Zintsjenko, Sergio Agüero, Taylor Harwood Bellis en Phil Foden scoorden voor City. Vorig seizoen won City de FA Cup door Watford in de finale met 6-0 te verslaan.

Leicester City won met 2-0 van Wigan Athletic. De eindstand was al bij rust bereikt.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

37 minuten geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

4 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

12 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

13 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

15 uur geleden