Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Replay voor Manchester United, City eenvoudig langs Port Vale

Replay voor Manchester United, City eenvoudig langs Port Vale

WOLVERHAMPTON (ANP) - Manchester United heeft in de derde ronde van de FA Cup de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers met 0-0 gelijkgespeeld. Door het doelpuntloze gelijkspel wacht United een replay, die gespeeld zal worden op het eigen Old Trafford.

Bij United had Tahith Chong een basisplaats. De 20-jarige Nederlander werd in de 82e minuut gewisseld. In de slotfase werd Marcus Rashford nog ingebracht, maar ook hij kwam niet tot scoren in Wolverhampton. Sergio Romero, voormalig keeper van AZ, begon bij Manchester United onder de lat. Ook onder anderen Brandon Williams en Daniel James hadden een basisplek.

Ook stadgenoot Manchester City liet een aantal vaste basisspelers tot rust komen. Met een combinatie van vaste krachten en reserves werd Port Vale, middenmoter in League Two (vierde niveau), met 4-1 verslagen. Oleksandr Zintsjenko, Sergio Agüero, Taylor Harwood Bellis en Phil Foden scoorden voor City. Vorig seizoen won City de FA Cup door Watford in de finale met 6-0 te verslaan.

Leicester City won met 2-0 van Wigan Athletic. De eindstand was al bij rust bereikt.

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

51 minuten geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

52 minuten geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

58 minuten geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

3 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden