Replay voor Manchester United, City eenvoudig langs Port Vale
WOLVERHAMPTON (ANP) - Manchester United heeft in de derde ronde van de FA Cup de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers met 0-0 gelijkgespeeld. Door het doelpuntloze gelijkspel wacht United een replay, die gespeeld zal worden op het eigen Old Trafford.
Bij United had Tahith Chong een basisplaats. De 20-jarige Nederlander werd in de 82e minuut gewisseld. In de slotfase werd Marcus Rashford nog ingebracht, maar ook hij kwam niet tot scoren in Wolverhampton. Sergio Romero, voormalig keeper van AZ, begon bij Manchester United onder de lat. Ook onder anderen Brandon Williams en Daniel James hadden een basisplek.
Ook stadgenoot Manchester City liet een aantal vaste basisspelers tot rust komen. Met een combinatie van vaste krachten en reserves werd Port Vale, middenmoter in League Two (vierde niveau), met 4-1 verslagen. Oleksandr Zintsjenko, Sergio Agüero, Taylor Harwood Bellis en Phil Foden scoorden voor City. Vorig seizoen won City de FA Cup door Watford in de finale met 6-0 te verslaan.
Leicester City won met 2-0 van Wigan Athletic. De eindstand was al bij rust bereikt.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
1 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
14 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
19 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
19 uur geleden